sokol-vrany.cz > FK Hředle - TJ Sokol Vraný 4:2

16.9.2023  16:30
1.B třída
Traverza Aréna, Hředle
0

Ani v dalším zápase jsme nedokázali zvítězit a po několika laciných až hloupých chybách jsme vítězství darovali domácímu týmu.

Góly: Kubík, Fedrhanc.

Sestava: Izera - Klár, Jaráb, Danda P., Košťák - Danda L., Havlena (40. Tygl), Fedrhanc (K, 27. ŽK), Volf (83. Nerad), Růžička (52. Havlovec) - Kubík (62. ŽK).

Připraveni: Pražák, Kotěra, Adamus.

Poprvé v této sezóně se nám podařilo jako prvnímu týmu vstřelit gól, když hned v 5. minutě Volf prvotřídně vysunul Kubíka a ten lahůdkově zakončil přes vybíhajícího brankáře. Následoval skoro až brutální tlak našeho týmu, který jsme ale nedokázali přetavit v gólovou radost. Měli jsme několik slibných šancí, ale buď jsme je zazdili nebo nás vychytal domácí brankář. A tak soupeř do poločasu dokázal srovnat z rohového kopu, když domácí hráč hlavičkoval úplně sám v našem vápně.

Ve druhém poločase jsme chtěli utkání rozhodnout v náš prospěch, ale několika hloupými chybami jsme darovali domácím dva góly, kteří je s díky přijali a bylo to 3:1 v 52. minutě. Dvacet minut před koncem se nám podařilo snížit na 2:3 z našeho pohledu, když Danda P. vyhrál hlavičkový souboj ve vápně a kapitán Fedrhanc krásnou ranou z první rozvlnil síť. Poté jsme měli ještě pár šancí na vyrovnání, ale pokaždé se zaskvěl skvěle chytající brankář Hředlí. No, a nakonec jsme se dopustili další laciné chyby a domácí dali gól na 4:2, čímž prakticky rozhodli o svém vítězství.

Tato prohra dost bolí, jelikož jsme po většinu zápasu byli lepším týmem, ale našimi chybami jsme domácím umožnili nad námi zvítězit. O tom, že dva góly padly z jasných ofsjadů nemá cenu polemizovat, protože jsme si zápas prostě a jednoduše prosrali sami. Nyní se musíme dobře připravit na následující domácí zápas, kdy v neděli 24. září od 16:30 v Agros Aréně přivítáme Švermov v zápase, který musíme bezpodmínečně vyhrát. Apelujeme na naše fanoušky, aby nás přišli seřvat a podpořit, ať už se konečně probereme a znovu naladíme na vítěznou vlnu.