Anketa

Partneři a sponzoři

PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

Média

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > FK Hředle - TJ Sokol Vraný 4:2

FK Hředle - TJ Sokol Vraný 4:2

Termín
16.9.2023  16:30
Soutěž
1.B třída
Místo
Traverza Aréna, Hředle
číslo dresu:
0

Ani v dalším zápase jsme nedokázali zvítězit a po několika laciných až hloupých chybách jsme vítězství darovali domácímu týmu.

Góly: Kubík, Fedrhanc.

Sestava: Izera - Klár, Jaráb, Danda P., Košťák - Danda L., Havlena (40. Tygl), Fedrhanc (K, 27. ŽK), Volf (83. Nerad), Růžička (52. Havlovec) - Kubík (62. ŽK).

Připraveni: Pražák, Kotěra, Adamus.

Poprvé v této sezóně se nám podařilo jako prvnímu týmu vstřelit gól, když hned v 5. minutě Volf prvotřídně vysunul Kubíka a ten lahůdkově zakončil přes vybíhajícího brankáře. Následoval skoro až brutální tlak našeho týmu, který jsme ale nedokázali přetavit v gólovou radost. Měli jsme několik slibných šancí, ale buď jsme je zazdili nebo nás vychytal domácí brankář. A tak soupeř do poločasu dokázal srovnat z rohového kopu, když domácí hráč hlavičkoval úplně sám v našem vápně.

Ve druhém poločase jsme chtěli utkání rozhodnout v náš prospěch, ale několika hloupými chybami jsme darovali domácím dva góly, kteří je s díky přijali a bylo to 3:1 v 52. minutě. Dvacet minut před koncem se nám podařilo snížit na 2:3 z našeho pohledu, když Danda P. vyhrál hlavičkový souboj ve vápně a kapitán Fedrhanc krásnou ranou z první rozvlnil síť. Poté jsme měli ještě pár šancí na vyrovnání, ale pokaždé se zaskvěl skvěle chytající brankář Hředlí. No, a nakonec jsme se dopustili další laciné chyby a domácí dali gól na 4:2, čímž prakticky rozhodli o svém vítězství.

Tato prohra dost bolí, jelikož jsme po většinu zápasu byli lepším týmem, ale našimi chybami jsme domácím umožnili nad námi zvítězit. O tom, že dva góly padly z jasných ofsjadů nemá cenu polemizovat, protože jsme si zápas prostě a jednoduše prosrali sami. Nyní se musíme dobře připravit na následující domácí zápas, kdy v neděli 24. září od 16:30 v Agros Aréně přivítáme Švermov v zápase, který musíme bezpodmínečně vyhrát. Apelujeme na naše fanoušky, aby nás přišli seřvat a podpořit, ať už se konečně probereme a znovu naladíme na vítěznou vlnu.

#VranýKoně 

Loading...

fotbalový klub Sokol Vraný

Stránkování

12 3 4 5 6 7 8 9 10 >> >
 
 

1.B třída skupina A 2022/23

 

pořadí 
        tým  bodů
     1.TJ Sokol Dobrovíz  33
     2.Mšec - Nové Strašecí  26
     3.FC Čechie Velká Dobrá   23
     4.AFK Libčice  22
     5.SK Lány  22
     6.TJ Sokol Vraný   21
     7.FC Slavoj Kladno  21
     8.SK Braškov  16
     9.FK Hředle  16
   10.SK Lhota  15
   11.SK Baník Libušín  11
   12.TJ Baník Švermov  7
   13.FC 05 Zavidov  5
   14.Sokol Hostouň "B"  4


podrobnější tabulka

 

Fotogalerie