sokol-vrany.cz > TJ Sokol Dobrovíz - TJ Sokol Vraný 5:0

Místo
Dobrovíz
číslo dresu:
0

S hlavním letošním aspirantem na postup jsme na jeho hřišti prohráli jednoznačně 5:0.

Sestava: Izera - Klár (59. ŽK, 75. Nerad), Kostovčík (55. Hrůnek), Jaráb, Košťák (41. Tygl) - Růžička, Havlena, Fedrhanc (K), Danda L. - Danda P. (64. Havlovec), Kubík (75. Kotěra).

Připraven: Pražák.

Hezký areál, malé a špinavé retro kabiny, tvrdé skoro až betonové hřiště, velice kvalitní tým - to čeká každého soupeře v Dobrovízi. Našim cílem bylo hrát ze zabezpečené obrany, zamezit centrům a náběhům za obranu a co nejvíce anulovat největší hrozby domácích. Ono by se nám to i dařilo, pokud by nás opět nesrazily ty stejné individuální chyby jako v každém letošním zápase, díky kterým jsme domácím darovali dva góly během třiceti minut. Během poločasu jsme se nedostali téměř k žádné střele, poněvadž mnohdy pan pomezák zvedal praporek ještě dřív, než jsme stačili kopnout do míče. Velkou šanci na snížení stavu měl ke konci první půle Kubík, ale bohužel přestřelil.

Ve druhém poločasu jsme chtěli průběh zápasu zdramatizovat, ale hned ve 46. minutě přichází naše další individuální chyba, kterou domácí využívají a nádherným gólem do šibenice odskakují na 3:0. Náš tlak skončil hned po třiceti sekundách druhého poločasu a teď už jen zbývalo dohrát zápas se ctí. To se nám samozřejmě nepodařilo a dostali jsme ještě další dva góly, čímž jsme se dostali na krásného bůra. Domácí pak možná i ze soucitu vystřídali dva své nejlepší hráče, kteří se postarali o všechny góly, poněvadž jinak bychom jich dostali asi deset.

Gratulujeme k vítězství dobrovízskému mančaftu, my si v podstatě nečuchli a byli jsme domácím chabým sparing partnerem. Nemá cenu nad tím lamentovat, další zápas nás čeká tuto neděli doma v Agros Aréně proti béčku Hostouně. Věříme, že byť se nám poslední týdny tolik nedaří, tak si naši fanoušci cestu na zápas najdou. Výkop 8. října v 16:00.