sokol-vrany.cz > TJ Sokol Vraný - Sokol Hostouň "B" 5:0

Agros Aréna, Vraný
číslo dresu:
0

Pětihvězdičkový výkon obohatil Kubíkův hattrick, první čisté konto v této sezóně a zároveň i pro debutujícího Pražáka a také návrat kamenického kladiva.

Góly: Kubík 3x, Tygl, Havlena.

Sestava: Pražák - Jaráb, Fedrhanc (K), Danda P. - Havlovec (79. ŽK), Růžička (16. ŽK, 77. Novák), Havlena, Nerad (26. Klár), Danda L. - Kostovčík (38. ŽK), 61. Tygl), Kubík (82. ŽK).

Připraven: Izera.

Po posledním zápase doznala naše základní jedenáctka několika výrazných změn - v brance poprvé v mistrovském zápase debutoval za naše barvy mladičký Dominik Pražák, do obranné trojice se zatáhl kapitán Fedrhanc a jindy řízný stoper Kostovčík se vytáhl na pozici hroťáka, a v neposlední řadě středovou trojčlennou formaci doplnil Nerad, který naskočil v základní sestavě po velice dlouhé době.

Utkání bylo již od úvodních minut v naší režii, což dokumental první vstřelený gól, o který se postaral Kubík, jenž využil krásného pasu za obranu Petra "Bédy" Dandy. Naše obrana spolu s brankářem hrála velice spolehlivě, hosté se v první půli dostali pouze k jedné vážnější příležitosti, kterou Pražák vychytal. V poslední minutě prvního poločasu stihl ještě Jaráb najít dalším svým pověstným pasem Kubíka, který si poradil s hostující obranou a zvýšil na 2:0. Velkou kaňkou na tomto poločasu bylo opětovné zranění kolene Nerada, který tak na hrací ploše vydržel pouhou půlhodinku a posléze musel střídat. Vážnost jeho zranění je zatím ve hvězdách, ale nevěstí to nic dobrého.

Obávaná Csaplárova past nesklapla, jelikož jsme utkání stále měli plně pod kontrolou. Po dvaceti minutách vtrhl do vápna Havlovec a byl zfaulován, což vyústilo v penaltu - tu si postavil Kubík a s trochou štěstí proměnil a zkompletoval tak svůj hattrick. O pět minut později se proměnil v nahrávače, když vyslal do brejku Tygla a ten téměř hokejovým blafákem obešel gólmana a střelou skoro až od hospody zvýšil na 4:0. O dalších pět minut předložil Lukáš "Lůda" Danda Havlenovi, ten se nerozpakoval a z dobrých 20 metrů natáhl k ráně, která skončila za háčky, a bylo to 5:0. Po tomto momentu se dostal na hřiště i střídající Novák, který dres Vraného oblékl po více jak roce, kdy opět laboroval s kolenem.

Po delší době kvalitní výkon a zasloužená výhra s prvním čistým kontem v sezóně a dalším hattrickem snajpra Kubíka. Budeme pevně věřit, že zranění Nerada nebude vážné a ještě nám v této sezóně pomůže. Zároveň jsme rádi za velkolepý návrat "kamenického kladiva" Nováka, který bude ještě muset nabrat nějakou fyzičku, aby vydržel alespoň pár minut v tempu.

Další zápas odehrajeme tuto sobotu 14. října v 15:30 na hřišti SK Lány. Poté nás čeká předposlední domácí zápas se Zavidovem, jehož výkop se uskuteční v Agros Aréně v neděli 22. října v 15:30. Budeme se na vás těšit.