sokol-vrany.cz > TJ Sokol Vraný - SK Baník Libušín 2:0

Místo
Agros Aréna, Vraný
číslo dresu:
0

Poslední letošní zápas před domácím publikem naši borci zvládli poměrem 2:0 díky gólům Kubíka a Růžičky, a taktéž zásluhou skvěle chytajícího Pražáka.

Góly: Kubík, Růžička.

Sestava: Pražák - Matoušek, Jaráb, Danda P., Havlovec - Havlena (71. Tygl), Fedrhanc (K), Volf (86. Klár), Danda L. - Kostovčík (56. Růžička), Kubík (87. Novák).

Připraveni: Adamus, Kotěra.

Poslední zápas tohoto roku přilákal do Agros Arény zástupy diváků a i opožděnou tribunu sever. Počasí bylo, jak se sluší a patří na začátek listopadu, dost sychravé a chladné, s občasným deštěm. Hřiště bylo silně podmáčené, téměř všude bylo bláto a pohybovat se po něm chtělo hodně obezřetnosti. Technickému fotbalu tedy již od úvodních minut nebylo přáno. Oba týmy se snažily dostat do šancí nákopy ze zadní linie na své útočníky, tím pádem středová řada nebyla tolik ve hře. Mnoho šancí k vidění nebylo, protože obrany obou celků fungovaly naprosto bezproblémově. To začalo brát za své ke konci poločasu, kdy jsme trochu polevili v koncentraci a hosté si vytvořili pár závarů, z nichž jednou trefili spojnici branky, a posléze je dobře vychytal Pražák.

Druhý poločas se nesl ve stejném duchu, nicméně obrana Libušína začala být více a více prostupnější. Kubík se dostal během deseti minut do dvou dobrých zakončení, ale vždy mu střely zblokovali obětaví obránci Libušína. Nakonec se radoval po dvaceti minutách, kdy se nám konečně povedlo překonat dobře fungující obranu hostů. Havlena se štěstím prdelí posunul na Kubíka, který si míč prohodil mezi obránci a zkušeně zavěsil. Při vedení 1:0 jsme asi dvakrát dopustili, že mohli hosté srovnat, avšak vždy nás podržel vynikajícím zákrokem brankář Pražák. A tak jsme přidali druhý pojišťovací gól, kdy Kubík uprchl po levé straně a dostal se až do vápna, jehož střelu na zadní tyči dorazil do branky střídající Růžička. Do konce zápasu jsme hosty už do ničeho nepustili, sami jsme si vytvořili ještě pár šancí, ale ty už jsme nedokázali proměnit.

V závěrečném domácím zápase jsme dokázali vyhrát proti těžkému soupeři a navíc jsme udrželi již druhé čisté konto v sezóně. Děkujeme za podporu našich fanoušků po celý podzim. Nyní nás čeká poslední zápas podzimu, který se odehraje v sobotu 11. listopadu od 14:00 ve Mšeci, kde se postavíme kombinovanému týmu Mšece a Nového Strašecí. Po zápase se koná přesun na Vraný a rozlučka s podzimní částí.