sokol-vrany.cz > "Matějkovi" ukončili hostování ! Místo nich Lukáš Urban.

"Matějkovi" ukončili hostování ! Místo nich Lukáš Urban.

17.7.2012

I na pozici vedoucího klubové restaurace došlo v letním přestupovém období ke změně. Smlouvu se rozhodli neprodloužit Petra a Roman Němcovi alias Matějkovic a na jejich místo přichází zkušený harcovník z oboru Lukáš Urban. Jako by už v klubu nebylo Urbanů málo ! :)

Lukáše jste mohli vidět například ve slánské restauraci Na Hamburku nebo poslední léta v KD Vraný. Restauraci převzal začátkem července.

lavazza.jpgMilovníci kvalitní italské kávy se můžou těšit na lahodnou Lavazzu a pivařům konečně udělá radost točená Plzeň. Krušovická 11 pokračuje samozřejmě i nadále.

Připojit se můžete do skupiny na Facebooku a budete tak ihned informováni o chystaných akcích.

Kontakt na Lukáše najdete zde

"Matějkům" děkujeme za dosavadní servis a Lukášovi přejeme hodně spokojených hostů!

pilsner.jpg