sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > "Vraný koně" ovládli GAMA CUP s prémií 10.000 Kč!

"Vraný koně" ovládli GAMA CUP s prémií 10.000 Kč!

20.7.2011

Velice prestižní turnaj v malém fotbale naši hráči poprvé v historii vyhráli !

V konkurenci 35 mužstev se 2.července uskutečnil v Dobroměřicích u Loun tradiční turnaj v malém fotbale. Pravidla byla hodně podobná jako ve futsale. Hrálo se v 5 skupinách po 7 mužstvech 1x12 minut. Postupovali vždy 3 nejlepší ze skupiny a jeden ze 4.místa.

Pouze v prvním utkáním naše mužstvo prohrálo s 1.FC Slavojem Kladno, ale ve zbývajících 9 zápasech nenašlo přemožitele a získalo tak zaslouženě nejenom pohár s diplomem, ale i prémii 10.000 Kč !

V brance se představil opět Libor Maliňák, kterému se tam po zápase v Tuchlovicích zálibilo a ukázalo se, že to byla v průběhu turnaje obrovská výhoda. Některá mužstva si připadala, jako když naši hráči hrají neustále přesilovku.

A kdo reprezentoval mužstvo "Vraných koní" ?

Libor Maliňák, Pepa Galbavý, Ondra Zelenka, Petr Matoušek a Karel Frič

Gratulujeme a děkujeme za reprezentaci !