sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Všenorský SK - Vraný A 1:5

Všenorský SK - Vraný A 1:5

15.10.2011  15:30
1.A třída 10.kolo

„Edin“ Urban sestřelil čtyřmi góly všenorskou šlechtu !

Lepší začátek jsme si ani nemohli přát. Běžela 3.minuta, když na pravé straně Kubík chytře pustil na Galbavého, ten zatáhl po lajně a jeho přesný centr Urban nekompromisně poslal do sítě – 0:1! O 2 minuty později Volf vybídl přihrávkou opět Libora Urbana a ten chladnokrevně z hranice velkého vápna zakončil i svojí druhou šanci – 0:2 !! A aby se mělo o čem mluvit, tak se v 8.min zrodila na pravé straně další gólová akce. Kubík našel Maliňáka, ten se rychlostí prosadil přes Jirku Novotného a naservíroval míč na nabíhajícího „Galboše“. Ten z hranice vápna zamířil přesně – 0:3 !!! O minutu později se do další šance dostal Galbavý, ale tentokrát mířil vedle. Ve 14.min o sobě dali poprvé vědet domácí střelou Drážného. V 15.min po centru Galbavého pěkně hlavičkoval Matoušek. V 18.min zahrávali domácí první roh . Po menším závaru musel nadvakrát odvracet Urban. Vzápětí Novotný mířil nad branku pozorného Jochmana. Ve 25.min postupoval Urban sám na domácího brankáře, ale v poslední okamžik si míč dal dlouhý a brankář stihl uklidit míč do bezpečí. Domácí zjevně zaskočeni vývojem utkání se snaží kombinovat, ale jejich postupné útoky většinou končí na naší obranné linii. Ve 33.min Galbavý našel Maliňáka a ten pouze nastřelil všenorského brankáře. Ve 35.min byl domácí útočník Dali faulován Kalou a sám nařízený pokutový kop proměnil – 1:3. Tak skončil i první poločas.

Do druhého jsme nastoupili s odhodláním zápas nepustit a vyvarovat se chyb, jako tomu bylo na Velké Dobré. Ještě než se diváci stačili vrátit na svá místa, tak domácí brankář Namoughi dostal od svého obránce malou domů. S tou si ale nevěděl na rozdíl od našeho hráče rady. Tak dlouho váhal s rozehrávkou, až mu míč „Edin“ Urban sebral a zkompletoval hattrick – 1:4. Domácí hned po rozehrávce zahrozili střelou vedle naší branky. V 50.min musel Kala odvracet po nebezpečném rohu. V 55.min se po závaru před domácí brankou nejlépe zorientoval s chutí hrající Urban a svojí čtvrtou brankou posunul stav na ukazateli na 1:5. V 61.min opět zazlobil domácí Dali a po střetu ve vápně (na upozornění pomezního rozhodčího) byla proti nám nařízena druhá penalta. Tentokrát Jochman Daliho vychytal ! V 69.min Kubík střílel pěkně, ale vedle.  I na druhé straně domácí několikrát zahrozili a Jochman musel zasahovat. V 83.min byl ve vápně sražen Kubík, ale rozhodčí byl k domácím shovívavý a tak penaltu nenařídil. Zbytek zápasu se odehrával ve stylu nahoru-dolů s vědomím, že o výsledku je rozhodnuto. Kromě závěrečného hvizdu se už nic nestalo a tak domácím skončila více jak dvouletá domácí neporazitelnost.

sestava : Jochman – Němec, Kala (67.Bauer), Prágl, Zelenka - Kubík (85.Frič), Maliňák © ,
Matoušek, Volf - Galbavý, Urban (80.Novák)

připraveni : Šplíchal

foto ze zápasu najdete zde

Jak zápas viděl trenér týmu Jirka Pazdera ?

„Přistoupili jsme k utkání tak, jak se má. To znamená s nasazením, důrazem v osobních soubojích, aktivitou a hlavně ochotou udělat pro úspěch něco navíc. Teď víme, že to může fungovat a s tím je potřeba jít i do dalších zápasů. Tentokrát můžu říci „Dobrá práce !“ a od úterý šlapeme nanovo.“

V  příštím zápase hostíme v neděli neporaženou Novou Ves pod Pleší, která rozstřílela Tuchlovice 4:0.

Srdečně zveme všechny naše příznivce!

Libor Urban poprvé v této sezóně v útoku a hned 4 góly !Libor Urban poprvé v této sezóně v útoku a hned 4 góly !
Libor Urban poprvé v této sezóně v útoku a hned 4 góly !
Pepa Galbavý atakován KristenemPepa Galbavý atakován Kristenem
Pepa Galbavý atakován Kristenem
nástup na placnástup na plac
nástup na plac
"rizikový" zápas byl monitorován ze vzduchu policejním vrtulníkem"rizikový" zápas byl monitorován ze vzduchu policejním vrtulníkem