PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Vraný A - Nová Ves p.P. 1:2

Termín
23.10.2011  15:30
Soutěž
1.A třída 11.kolo

Naší domácí neporazitelnost ukončil vedoucí tým tabulky. Po remízovém poločase 1:1 přidal druhou branku a to stačilo.

branka : Urban

poločas 1:1

Už ve 3.min musel Matoušek odvracet po stadardní situaci hostů. V 8.min vybojoval Novák míč ve středu pole, posunul na Galbavého a ten pohotovou střelou vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře Holana. Ten bravůrně vyrazil a dorážka "Galboše" ho opět trefila. Na druhé straně po rohu musel zasahovat Jochman. Ve 14.min utekl po pravé straně Novák, přihrál pod sebe na Matouška, který přesným centrem našel hlavu Urbana - 1:0. V 31.min musel Prágl hasit nebezpečný brejk hostů. Ve 33.min nadvakrát Jochman krotil jedovatou střelu z 25m. Ve 35.min Galbavý z otočky efektně zakončil, ale bohužel nad. Ve 38.min zahrávali hosté standardní situaci. Míč si postavil Staroba a vymetl Jochmanovi šibenici - 1:1. Ve 41.min dobře hrající Prágl opět musel na poslední chvíli zasahovat při nebezpečném útoku hostů.

Začátek druhé půle nepřinesl vyložené šance, ale více ze hry měla Nová Ves. V 55.min jsme si oddechli, když střela skončila těsně vedle naší tyče. V 59.min prohrál "Kalda" ve středu hřiště souboj a z následného přečíslení Krupa pohotovou střelou dává na - 1:2. V 66.min střílí pouze do gólmana po přihrávce Matouška Galbavý. V 71.min si na pěkný centr Zelenky naskočil Urban, ale jeho nepříliš razantní hlavičku brankář v pohodě kryl. V 79.min byl ve vápně sražen Pepa Galbavý, ale rozhodčí Šimůnek ukázal pouze na roh. Posledních 10 minut zápasu byla hra často přerušovaná, což nahrávalo hostům a možná i jiným. Ti nikam nepospíchali a jejich zdlouhavé rozehrávky byly tolerovány. K brance soupeře jsme se už nedostali a ztratili tak poprvé v sezóně body doma.

Musíme uznat, že se soupeř v některých částech zápasu prezentoval rychlou kombinační hrou a byl tentokrát v osobních soubojích důraznější, což rozhodlo. Dnes jsme si nevypracovali ani tolik gólových šancí, na co jsou naší diváci zvyklí.

Příští týdne zajíždíme v sobotu do Černolic. Info přineseme v průběhu týdne.