sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Černolice - Vraný A 1:0

Černolice - Vraný A 1:0

29.10.2011  14:30
1.A třída 12.kolo

Po slušném výkonu jsme neuhlídali jednu z mála šancí domácích a těsně v Černolicích prohráli.

Hned od začátku zápasu jsme se do černolických aktivně pustili. V 6.min měl možnost z nepřímého TK Maliňák, ale trefil pouze zeď. V 9.min pěkně střílel Galbavý, ale přímo do náručí připraveného Rozuma. Ten se v 11.min předvedl famózním zákrokem po ráně Maliňáka. Z následného rohového kopu založili domácí rychlý brejk, který musel na poslední chvíli hasit Zelenka. Až ve 20.min začínají domácí pomalu přebírat iniciativu a především exligista Rychlík začínal zaměstnávat naši obranu. Ve 28.min po ose Maliňák - Matoušek zakončoval slabou střelou Volf. O pár minut opět stejná "trasa" s rozdílem zakočujícího - Galbavý nestihl dostatečně razantně míč usměrnit a domácí brankář kryl. Ve 33.min přišla naše největší šance zápasu. Prágl vysunul na výborně hrajícícho Urbana, ten sklepl na Galbavého, který pohotově našel Kubíka. Tomu k zakončení chyběl krůček!

Druhý poločas začal závarem před naší brankou. Kalík stihl míč uklidit na roh. V 54.min se dostal Rychlík až před Šplíchala, ale zakončení z jeho strany ligové nebylo. Zaplať panbůh! V 62.min Urban vystihl malou domů, vypíchl míč před vybíhajícím Rozumem, ale dostal se s ním bohužel až za autovou čáru. V 74.min přišla druhá veliká šance domácích v utkání. Po dlouhém autu z půlící čáry se k míči dostal střídající Obermajer, postupoval sám a s přehledem proměnil - 1:0. V 82.min Šplíchal kryl jasnou šanci domácích. V 85.min při našem stálém tlaku a snaze o vyrovnání se v šanci ocitl Bauer, ale nastřelený míč mu na malém vápně trefil pouze stojnou nohu. V 86.min Maliňák z voleje pálí opět jen do připraveného Rozuma. V 87.min po trestném kopu hlavičkuje ze slibné pozice Matoušek, ale bohužel nad. To byla zároveň i naše poslední šance na vyrovnání.

Zápas dobře odřídilo trio rozhodčích Fejfar - Reiprich, Joglová.

foto ze zápasu zde

pohled na utkání Černolic zde

sestava :

Šplíchal – Kala, Kalík, Prágl (78.Bauer), Zelenka - Kubík (65.Němec), Maliňák ©, Matoušek, Volf - Galbavý, Urban

připraveni : Jochman, Novák

V příštím zápase přivítáme na domácím hřišti oblíbený SK Spartak Příbram, který je momentálně na druhém místě.
zápasu přihlížel i prvoligový brankář Bohemians 1905 Radek Sňozíkzápasu přihlížel i prvoligový brankář Bohemians 1905 Radek Sňozík
zápasu přihlížel i prvoligový brankář Bohemians 1905 Radek Sňozík

sezóna 2011-12