sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Vraný A - Sp.Příbram 4:1

Vraný A - Sp.Příbram 4:1

6.11.2011  14:00
1.A třída 13.kolo

Počtvrté na podzim skončil domácí zápas A týmu 4:1. Tentokrát to odnesla Příbram!

Za ideálního slunečného počasí, na perfektně připraveném hřišti, začalo utkání svižně. Hned v 1.minutě uvolnil Urban Kubíka, který vyzkoušel pozornost hostujícího brankáře Krejčího. Ve 2.min pěkně centroval Galbavý na hlavu Urbana, ale Krejčí opět dobře zasáhl. Ve 3.min na druhé straně zahrozil Spartak, když po rohu musel Šplíchal nadvakrát odvracet. V 10.min příbramský Matějka hlavičkoval z malého vápna vedle naší branky! Ve 13.min vybojoval u postranní čáry "Galboš" míč, prostrčil na rozběhnutého Volfa a ten naservíroval míč nabíhajícímu "Edinovi" Urbanovi, který nekompromisně poslal míč pod břevno - 1:0 ! V 15.min příbranský kapitán Dražan "naložil" ve středu hřiště Kubíkovi do břicha (Tomáš musel o poločas střídat) a viděl za to ŽK. V 25.min vysunul Volf Maliňáka. Ten se sám řítil na branku, ale v rozhodující okamžik chtěl volit kličku brankáři a míč si ukopl. O pět minut později si to ale parádně vynahradil. Kubík vybojoval míč, posunul do středu právě "Malimu" a ten vyslal Krejčímu z 20m nechytatelný šibenicový pozdrav - 2:0 ! Ve 44.min se Šplíchal vytáhl proti přímému kopu příbramských. Za stavu 2:0 se šlo do kabin.

V 51.min po akci Volf - Galbavý - Novák posledně jmenovaný trefil pouze brankáře. V 63.min po ukázkové akci Urban - Galbavý - Matoušek našel ve vápně Volfa a ten do protipohybu brankáře z hranici pokutového kopu dává na 3:0. O 2 minuty později rozehrál Dražan přímý volný kop a na zadní tyči našel hlavu Houdka - 3:1. V 70.min výborně hrající Matoušek našel českou uličkou Nováka, ale ani tuto slibnou šanci nezakončil gólem. V 80.min ho napodobil Volf po prostrčení "Galboše". V 81.min Dražan hlavičkoval vedle po přímém kopu Pravdy. V 87.min Bauer posunul míč na Galbavého, ten prodloužil do vápna, kam si naběhl střelec naší první branky Urban a překonal bezmocného Krejčího 4:1. Kromě neštastného střetu hostujícího Dražana (musel odstoupit) se už nic nestalo a body zůstaly doma.

Kvalitnímu zápasu přispěli svým citlivým rozhodováním i rozhodčí Hamšík - Zuskin, Machýček.