sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Hradištko - Vraný A 2:8

Hradištko - Vraný A 2:8

13.11.2011  14:00
1.A třída 14.kolo

VENI, VIDI, VICI! To jsou tři slova, kterými se dá popsat náš nedělní výlet do Hradištka.

branky : 3 Urban, 2 Galbavý, Matoušek, Kala, Němec

poločas 0:4

sestava :

Šplíchal – Kala, Matoušek, Prágl, Zelenka - Volf, Maliňák © (61.Soudek), Urban, Němec - Galbavý, Novák (65.Bauer)

připraveni : Jochman, Kubík

Bez Michala Kalíka *, který dal přednost sledování naší hokejové reprezentace na Karjala Cupu, jsme odcestovali do Hradištka. Po příjezdu na nás čekalo sice slunečné, ale mrazivé počasí a především velice těžký terén.

Do zápasu jsme vstoupili tradičně s chutí a snahou zápas rozhodnout co nejdříve. V 8.min po ose Němec – Galbavý zakončoval Novák těsně vedle tyče 16ti letého domácího brankáře. Ve 14.min utekl po levém kraji Zelenka a pěkným centrem našel Volfa. Ten (už v nových kopačkách) bohužel střílel nad. V 17.min poslal míč Urban na Němce, ten zatáhl po levé straně a přesným centrem našel hlavu Matouška - 0:1. Ve 24.min musel odložit Nedělní blesk Šplíchal a musel čelit první standardní situaci domácích.  Ve 31.min se zrodila druhá gólová akce. Volf posunul ve středu hřiště na „Galboše“, ten prodloužil na Urbana a Edin špičkou před vybíhajícím brankářem zahájil svůj hattrick 0:2. Ve 36.min Urban našel uličkou Němce a ten propálil bezmocného Janouška potřetí 0:3. Byl to třetí trest naivní hry domácích, kteří se sice snažili hrát dopředu, ale na defenzívu zapomínali. Ve 42.min se vydal netradičně na výlet Lukáš Kala, vyměnil si míč s Volfem a po vzoru Pilaře trefil z 20m levý horní roh branky Hradištka 0:4. Byl to zároveň jeho premiérový gól v dresu Vraného.

V 50.min Volf vybídl Nováka, ten sám postupoval na brankáře, který mu šanci lapil a následné dorážky Galbavého a Volfa skončili v bloku domácí obrany. V 54.min se domácí brankář vyznamenal po dělovce Volfa. V 58.min Galbavý pěkně našel Urbana a ten nazaváhal 0:5 ! Hned z protiútoku výstavní trefou snižuje domácí Marko 1:5. V 66.min Volfa nahrává – Galbavý slaví 1:6. V 69.min pustili „Galboš“ s „Edinem“ domácím „replay“ z 58.min. Akce jako přes kopírák znamená sedmou branku v síti zoufalých domácích 1:7. V 72.min „Galboš“ střílí branku, ale pro údajný ofsajd neplatí. Poté Volf dvakrát odmítl jasné šance. V 87.min po zaváhání Štěpána Šplíchala domácí Fialou snižují na 2:7. V 89. min Bauer zahrává ze strany volný přímý kop. Střela končí na břevně branky a odráží se ke Galbavému, který uzavírá brankové hody 2:8.

V posledním zápase podzimní části hostíme v sobotu od 13:30 tým SK Slaný.

Srdečně zveme všechny naše fanoušky i příznivce SK Slaný.

jmb

* Michal Kalík byl navíc v den zápasu nemocný (angína)

foto ze zápasu zde

"Kalíšek" vstřelil nejhezčí branku zápasu"Kalíšek" vstřelil nejhezčí branku zápasu