sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Vraný A - SK Slaný 2:1

Vraný A - SK Slaný 2:1

20.11.2011  13:30
1.A třída 15.kolo

Nejprestižnější  zápas podzimu jsme výsledkově zvládli a zakončili tak s  26 body historicky nejlepší podzim v 1.A třídě !

sestava :  Jochman – Kala, Kalík, Prágl, Zelenka - Volf (86.Novák), Maliňák ©, Matoušek, Němec (64.Bauer) - Galbavý, Urban

připraveni : Šplíchal, Kubík, Frič, Soudek

Už sedmá vteřina zápasu ukázala, že se v rukavičkách derby hrát nebude! To natěšený „Edin“ Urban důrazně „dojel“ slánského Kostovčíka, který se jen těžko zvedal ze země. Ve 3.min Matoušek sklepl na Zelenku, ten pěkně nacentroval, ale Urban mířil hlavou nad. V 8.min slánský Mrština zahrával TK z 25m, ale nastřelil pouze zeď. Ve 14.min viděl slánský Mrština hloupou ŽK za „dohrání“ akce v přerušené hře. V 19.min Volf založil na pravé straně akci, Malina centrem našel tentokrát hlavu Zelenky, ale opět se zakončením mimo tyče slánské branky.  O další dvě minuty později Urban posunul míč na Galbavého, ten se zbavil obránce a lehkým centrem na zadní tyč našel „Edina“ Urbana, který snadno otevřel skóre zápasu – 1 : 0. Ve 29.min po hezké akci Matoušek – Galbavý druhý jmenovaný vlétl do vápna. Tam byl slánskými zastaven jen za cenu faulu a výsledkem byl pokutový kop. Maliňák ale poslal míč vedle tyče Kudrnovy branky ! Ve 44.min Volf zpětnou přihrávkou našel Maliňáka, ale jeho střela ze slibné pozice končí nad.

Druhý poločas začal střelou Galbavého z otočky na velkém vápně.  Kudrna připraven. Ve 47.min proletěla střela Maliňáka jen kousek od spojnice slánské branky. V 52.min fauloval na rohu vápna Volf a následný TK musel Jochman s Urbanem odvracet do bezpečí. V 58.min Matoušek na poslední chvíli vypíchl míč pronikajícímu Mrštinovi. V 67.min střílel slánský Tauš z 20m, ale mimo. V 77.min  zahrál Kozák nebezpečně míč z TK a ten proletěl celým vápnem až skončil v zámezí. V 82.min Libor Volf (poprvé v sezóně) vhodil kvalitní aut na Bauera, který mu ukázal kam si míč žádá. Ten se s ním obtočil okolo obránce a prostřelil Kudrnu – 2 : 0. Hned z výkopu jsme nechali středem hřiště postupovat Mrštinu, ten před vápna prohodil míč na Hadriku, který pohotově snížil – 2 : 1. Doplatili jsme tak na nesoustředěnost po oslavě naší branky a drama tak mohlo pokračovat. Zbývající minuty zápasu  nás Slaný přitlačilo na naší polovině a vypracovalo si i slibné možnosti na vyrovnání. Největší pak měl v 85.min slánský Hadrika, jehož prudká střela skončila s pomocí štastných tečí na rohu. Ke konci ještě mohl pojistit výsledek Zelenka, ale prudkou přihrávku Bauera se mu nepodařilo zakončit. To už ale rozhodčí Švagr po nastavení 1 minuty zápas k velkému nadšení vranských fanoušků ukončil.

Odehráli jsme utkání, ve kterém sice chybělo pro oko diváka více šancí, ale určitě nechybělo nasazení a důraz. S tím se někteří hráči slánského celku nedokázali vypořádat. V sobotu prostě platilo pravidlo, že fotbal musí dunět! A na Vraném to v sobotu dunělo dlouho až do rána ........ :)

Na hodnocení podzimní části soutěže očima trenérů se můžete těšit v nejbližších dnech.