sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2012-13 > Nový Knín - Vraný A 3:3

Nový Knín - Vraný A 3:3

30.3.2013  15:00
1.A třída 19.kolo

Ani tři branky na soupeřově hřišti nám nezaručily plný bodový zisk! Navíc jsme přišli o vyloučeného Abrhama s Matouškem.

Hned v úvodu utkání viděl náš Matoušek žlutou kartu za „povídání“ a musel si tak skoro celý zápas dávat pozor. Na slušně připraveném terénu začali domácí předvádět svoji tradiční hru plnou maximálního nasazení a bojovnosti. My jsme se za poločas dostali pouze ke dvěma střelám. Jednou hlavičkoval Abrham a podruhé to byla střela gólová. To si Galboš vyměnil míč s Maliňákem a po individuální akci po pravé straně prostřelil domácícho Webera. To běžela 37.minuta – 0:1.  Z branky jsme se ale neradovali dlouho. Hned ve 38.min posoudil rozhodčí Smolkastřet Kalíka s domácím útočníkem jako nedovolený a nařídil penaltu. Drechsler nezaváhal a vyrovnal – 1:1.

V 59.min si to namířil z levé strany Maliňák a zpoza obránce z hranice velkého vápna krásně zavěsil – 1:2. Tentokrát jsme se z vítězství radovali o něco déle. Konkrétně 4 minutyL. Domácí zahrávali standardní situaci z míst střídaček, míč se dostal po prodloužení hlavou až ke Svárovskému a ten propálil jak nohy Maliňáka, tak i Kudrny – 2:2. V 70.min viděl ČK Abrham za druhou žlutou kartu, kterou ho rozhodčí Smolka odměnil za důrazné nikoli zákeřné dohrání brankáře. Podle slov přítomných diváků se prý vylučovat nemuselo. Ve stejný okamžik byl vyloučen i domácí hráč, který do „Abra“ vrazil. „Cápa“ z obavy, aby na něj zbyla teplá voda, nešťastně brnknul o nohu knínského hráče a po druhé ŽK zamířil také do sprch! V 81.min prodloužil dlouhý nákop Urban na Galboše, ten přihrál Hrebinkovi, který lobem vybídl na hranici vápna Urbiho. Ten si míč ukázkově zpracoval a pohotově a hlavně přesně vystřelil – 2:3. Ale přetahovaná ještě nekončila. V 85.min domácí zahrávali rohový kop, na přední tyči domácí útočník míč prodloužil a na zadní tyči už to pro Drechslera byla povinnost – 3:3!  Naši bojovali až do konce a mohli ještě vstřelit čtvrtou branku, ale „Malina“ z 11 metrů mířil vedle.

Naši předvedli více fotbalovosti, ale bojovnější domácí nakonec třikrát dokázali vyrovnat. Trenéry více mrzela ztráta Abrhama s Matouškem než jen bodový zisk.

Příští týden hostíme v neděli od 16:30 hodin tým z Hostouně.

Soubor:novy_knin_sv_a.pdfPopis:

Tři naši hráči v hlavních rolích. Galboš a Maliňákem se zapsali gólově, "Abr" se červenal Tři naši hráči v hlavních rolích. Galboš a Maliňákem se zapsali gólově, "Abr" se červenal
Tři naši hráči v hlavních rolích. Galboš a Maliňákem se zapsali gólově, "Abr" se červenal