sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2012-13 > Všenorský SK - Vraný A 0:3

13.4.2013  16:30
1.A třída 21.kolo

Kontumačně!

V normální hrací době 1:1. Branka Maliňák.

rozhodnutí STK

Dle zápisu o utkání nastoupil za družstvo klubu Všenorský SK hráč Müller Martin ID 70110155. Kontrolou
STK SKFS bylo následně zjištěno, že hráč nastoupil na základě registračního průkazu /Všenorský S.K./, který byl registračním úsekem FAČR prohlášen za neplatný.

Rozhodnutí STK SKFS :
Utkání se kontumuje v souladu s ustanovením článku 58/8b SŘ z důvodu neoprávněného nastoupení hráče družstva klubu Všenorský SK na neplatný registrační průkaz. Družstvu klubu Tělovýchovná jednota SOKOL VRANÝ se dle článku 63/1 SŘ přidělují 3 body, ruší se výsledek dosažený na hřišti a započítává se aktivní brankový poměr 3:0. Případ se předává DK SKFS k dořešení.

Libor Maliňák si díky vyrovnávací brance prodloužil život s plnovousemLibor Maliňák si díky vyrovnávací brance prodloužil život s plnovousem
Libor Maliňák si díky vyrovnávací brance prodloužil život s plnovousem

sezóna 2012-13