Sezóna 20/21 ???
Jak dopadne náš tým v této sezoně ?

sokol-vrany.cz > Zápasy > A tým > sezóna 2012-13 > Vraný A - SK Rakovník 0:0

Vraný A - SK Rakovník 0:0

28.4.2013  17:00
Soutěž
1.A třída 23.kolo

"Není každý den posvícení!". Toto staré rčení bylo slyšet po zápase mezi fanoušky. Výsledek 0:0 se do zápisu psal naposledy na jaře roku 2010 v zápase proti Nové Vsi. Od té doby pokaždé alespoň jednu branku diváci viděli.

foto ze zápasu zde

Jak viděl utkání trenér týmu Jirka Pazdera?

"Byl jsem převědčen, že utkání bude moc těžké a neříkám to jen proto, že výsledek je takový jaký je. Rakovník to pojal tak, že se zakopal na vlastní polovině a čekal co s tím budeme dělat. Byli jsme jaloví a bez nápadu. V prvním dějství jsme ještě náznaky měli, ale druhá půle již byla spíše křečí. Prostě musíme počítat s tím, že týmy ze spodku k nám budou přijíždět s obrannou taktikou. Dnes jsme se s tím nevyrovnali a ztráta bodů je navíc ještě násobena zraněním Michala Beneše."

"Jerba" opět bezchybně řídil naší obranu"Jerba" opět bezchybně řídil naší obranu
"Jerba" opět bezchybně řídil naší obranu

sezóna 2012-13

1. TJ Baník Švermov  0