sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2012-13 > SK Slaný - Vraný A 0:1

SK Slaný - Vraný A 0:1

18.5.2013  17:00
1.A třída 26.kolo

Další vítězné derby vychytal skvělý Kudrna.

branka : 87.Bauer

Soubor:26_slany_vrany_a.pdfPopis:

trenér Jirka Pazdera k utkání :

"Rád říkám : "Výborně chlapci!" Tentokrát to byla opravdu těžká práce. Se Slaným to koneckonců vždy bude prestižní a to nehledě na počty bodů a postavení v tabulce. Slaný jde navíc poslední dobou kvalitativně nahoru a v sobotu se to jen potvrdilo. Hráli dobře. Z naší strany to byl týmový výkon a to je skvělé. Dvě jména však zmíním: Kudrna, Bauer. Od prvního očekáváme to co v sobotu předvedl, před druhým se klaním k zemi. Jo a ještě jedna poznámka. Někde jsem slyšel, že nám pomohlo štěstí a náhoda. Ani na jedno nevěřím!"

referát z ruky slánského vedoucího týmu Milana Šúra najdete zde

pěkné fotky v podání Romana Mareše zde

"Koubič" v celém zápase převyšoval ostatní (foto Roman Mareš)"Koubič" v celém zápase převyšoval ostatní (foto Roman Mareš)
"Koubič" v celém zápase převyšoval ostatní (foto Roman Mareš)