PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Hvozdnice - Vraný A 1:1

Termín
27.8.2011  10:30
Soutěž
1.A třída 3.kolo

Poprvé v historii se nám podařilo ve Hvozdnici bodovat. Vezeme bod za remízu, kterou zachránil v 83.min zneškodněnou penaltou Štěpán Šplíchal !

sestava : Šplíchal - Němec, Prágl, Matoušek, Zelenka - Kubík (80.Hora), Maliňák, Urban, Volf (90.Soudek) - Novák, Galbavý

připraveni : Jochman, Frič, Bauer

poločas : 0:1

Úvod utkání patřil nám a už v 5.minutě jsme kopali 4.roh, který Prágl hlavičkoval těsně vedle. Ve 13.min "Galboš" našel Kubíka, který svou jedovatou střelu otřel o břevno domácích. V 17.min po pěkné akci Volfa střílí vedel ze slibné pozice Galbavý. Ve 24.min za našeho stálého tlaku a herní převahy zahráváme další 2 rohy. K odraženému míči se dostali domácí a nebezpečně postupovali sami dva na Němce. Toto nebezpečné přečíslení výborně Šplíchal odvrátil na roh. Ve 31.min vyslal Němec z 28m přízemní střelu, kterou domácí brankář s obtížemi vyrazil na roh. Po jeho rozehrání krásně hlavičkoval Prágl do tyče! Ve 33.min zahrával Maliňák TK ze 30 metrů. Jeho střelu brankář pouze vyrazil před sebe, ale dobíhající "Galboš" poslal dorážku mimo tyče. Ve 36.min Prágl ve středu hřiště vybojoval míč, posunul na Galbavého, který postupoval z levé strany na brankáře a chladnokrevně poslal míč k tyči- 0:1

Náš drtivý tlak pokračoval i po rozehrávce domácích. Po dalším rohovém kopu Maliňáka pohotově zakončil Matoušek, ale míč směřující do branky gólman vykopl nohou z brankové čáry! Ve 39.min další střelecký pokus z vápna "Galboše", bohužel nad. Ve 41.min si stejný hráč udělal z domácích slalomové tyče a když už byl sám na malém vápně, tak svojí krásnou akci zakončil pouze střelou těsně vedle levé tyče. To byla naše největší šance 1.poločasu na zvýšení náskoku.

Druhý poločas pro nás nezačal dobře. Hned ve 46.min odvrátil rychle rozehranou standardní situaci domácích Kubík na roh. Ten rozehráli domácí paradně a Neuman efektně přes hlavu nedal Štěpánovi šanci - 1:1. O 3 minuty později domácí útočník postupoval sám, ale Šplíchal bravurně zneškodnil stoprocentní šanci. V 54.min probuzení domácí opět v brejku, ale s nepřesným zakončením. V 56.min domácí zahrávali roh a Tomáš Kubík musel na brankové čáře hasit další závar. V této fázi zápasu jsme byli pod velikým tlakem. V 62.min zapnul Novák bi-turbo, přesprintoval obránce a přihrávkou pod sebe našel Volfa, který vyzkoušel pozornost domácího brankáře. V 64.min domácí v dalším nebezpečném brejku. Útočník přehodil vybíhajícího Šplíchala, ale Prágl míč směřující do opuštěné branky stačil vykopnout. UFF! V 74.min si dal "Galboš" druhé kolo svého slalomu, ale ani tentokrát nemířil přesně. V 83.min viděl sudí hraní rukou našeho Němce (podle diváků ruka u těla v souboji a navíc mimo vápno) a nařídil pokutový kop. Štěpán ale předvedl fantastický zákrok a střelu Zavadila vyrazil! Do konce zápasu se už vyložená šance nezrodila a tak se podle nás dělily body spravedlivě. Byl to zápas dvou rozdílných poločasů s jednou zakletou brankou pro oba týmy. Je pravdou, že kdybychom proměnili v prvním poločase alespoň tři vyložené šance, zápas by byl asi rozhodnutý. Na druhou stranu nechybělo moc a jeli jsme domů s prázdnou.

V příštím zápase přivítáme v neděli od 17 hodin dosud neporaženou Hostouň.