PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Vraný A - Hostouň 6:3

4.9.2011  17:00
Soutěž
1.A třída 4.kolo

Vranské tornádo smetlo během poločasu Hostouň!

Takový první poločas, jaký se hrál v neděli odpoledne na Vraném, místní kronikář dlouho nepamatuje.

100% produktivita spojená s maximálním nasazením vyústila v pětibrankový náskok.

sestava : Šplíchal - Němec, Prágl, Matoušek, Zelenka (72.Soudek) - Kubík (55.Hora), Maliňák, Urban, Volf - Novák (84.Frič), Galbavý

připraveni : Jochman

poločas : 5:0

V osvědčené sestavě z minulého kola nastoupili naši hráči do utkání bez bázně a strachu ze soupeře, který měl do dnešního utkání plný bodový zisk. Od záčátku jsme se snažili soupeře přitlačit na jeho polovině, což se nám dařilo. Až v 9.min po rychlém kontru střílel nebezpečně (bohudík vedle) Teniak. V 15.min začíná pro tým Hostouně černá pětiminutovka. Nejdříve našel krásně Maliňák lehkým centrem ve vápně Galbavého, který si s tím poradil náramně - 0:1. V 18.min vyslal do brejku Urban Nováka, který si s bekem lehce poradil a bombou vstřelil naší druhou branku - 0:2. Evidentně zaskočení hosté přišli po rozehrávce o míč, Volf si narazil s "Galbošem" a sólový nájezd zakončil ukázkově - 3:0. Ve 20.min vnikl do rozhozené obrany hostů Maliňák a po jeho střetu s hostujícím brankářem (hosté tvrdili, že to byl obránce) byl nařízen pokutový kop. Navíc rozhodčí vytasil ČK pro hostujícího Doušu a tak musel do branky náhradní brankář Kukelka. K zahrání PK se postavil Libor Maliňák a bezpečně proměnil - 4:0. V 35.min po pěkné akci Zelenka - Urban - Volf pálil nad branku z hranice vápna Kubík. Ve 40.min se po pěkné individuální akci prosadil Libor Urban - 5:0. Tak skončil i poločas.

Druhý poločas jsme nechtěli nic ponechat náhodě a hned v 50.min po pěkné kolmici "Galboše" střílel do nohou brankáře Zelenka. Dvě minuty nato Kubík obešel obránce a střílel těsně nad. V 55.min přenechal tentýž hráč místo Horovi, který nebyl na hřišti ani minutu a hned se dostal do gólové šance. Brankář Kukelka byl ale připravený. To bylo ale z naší strany směrem dopředu na dlouhou dobu všechno! Hosté využili našeho ležerního přístupu a Novákem snížili - 5:1. Jako varování nám to nestačilo a tak po chzbě ve středu hřiště Slanina snižuje - 5:2! V 65.min zatáhl po pravé straně míč Novák, zpětnou přihrávkou našel Horu, ten z první posunul na nabíhajícího Volfa, který naznačil střelu, nechal "projet" dva obránce a brankář neměl proti jeho umístěné střele šanci - 6:2. V 74.min se opřel z dálky do míče Bouška a ten skončil k údivu všech v šibenici naší branky 6:3. V 79.min mohl přidat další branku Galbavý, ale hostouňský brankář byl proti. V 85.min spálil svou druhou šanci Vojta Hora. Poté jsme už jen takticky naposledy vystřídali a pohlídali si zasloužené vítězství.

A jak hodotil zápas trenér mužstva Jirka Pazdera?

"Povedl se nám vstup do utkání, hráči v průběhu prvního poločasu téměř do puntíku splnili, co jsme požadovali. Pohyb, kombinaci, nabídku, agresivitu. Také jsme za to sklízeli plody! V duchu „sklizně plodů“ za odvedenou práci se odvíjela ovšem i druhá polovina utkání. Přepli jsme si v hlavách, že je hotovo, že se nemůže nic stát a podle toho to vypadalo! Měli jsme se fotbalem v druhé půli bavit a tomu tak bohužel nebylo. Z toho se ale musíme ponaučit a pracovat s tím. Z mého pohledu 50 na 50, co se týče spokojenosti s předvedenou hrou. 100% spokojenost je samozřejmě se třemi body, ty jsou pro nás moc důležité!"

foto ze zápasu najdete zde

Příští týden zajíždíme opět (už potřetí) v sobotu dopoledne na Velkou Dobrou.

Přijeďte nás povzbudit!

"Zelí" se snaží zastavit Onu Nsiiho z Hostouně "Zelí" se snaží zastavit Onu Nsiiho z Hostouně
"Zelí" se snaží zastavit Onu Nsiiho z Hostouně
ve vzájemném souboji zvítězil "Volfik" - vstřelil dvě branky zápasuve vzájemném souboji zvítězil "Volfik" - vstřelil dvě branky zápasu
ve vzájemném souboji zvítězil "Volfik" - vstřelil dvě branky zápasu
"Nováček" přezouvá, aby mohl minutu nato skórovat"Nováček" přezouvá, aby mohl minutu nato skórovat
"Nováček" přezouvá, aby mohl minutu nato skórovat
radost poprvé radost poprvé
radost poprvé
radost podruhéradost podruhé
radost podruhé
klíčový moment zápasu - červená karta pro brankáře Doušuklíčový moment zápasu - červená karta pro brankáře Doušu