PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Vraný A - Nový Knín 4:1

Termín
18.9.2011  16:30
Soutěž
1.A třída 6.kolo

I ve třetím domácím utkání jsme bodovali naplno a výsledkově jasně přehráli Nový Knín. Herně to už tak přesvědčivé ale nebylo!

sestava : Šplíchal - Němec (46.Hlávka), Prágl, Matoušek, Zelenka - Kubík, Maliňák, Urban, Volf - Novák (65.Bauer), Galbavý (89.Hora)

připraveni - Löwe, Soudek

poločas - 1:0

Ve stejné sestavě, která zažila nepovedený zápas na V.Dobré, jsme nastoupili do utkání za stálého deště na dobře připraveném trávníku. Jako obvykle jsme začali aktivně a už v 6.minutě po akci Maliňáka trefil Urban hradbu knínských hráčů. O minutu později nedosáhl Kubík na centr Volfa. V 11.min přišla naše první pěkná akce. Matoušek našel dlouhým míčem Galbavého, ten si tělem odstavil obránce, přehodil míč na levou nohu a ukázal, že je mu jedno, kterou zakončuje. Brankář Weber se tak jenom marně po míči natahoval - 1:0. Ve 26.min po dobře zahraném TK Maliňáka hlavičkoval Prágl pouze do tyče! Ve 32.min musel nadvakrát zasahovat Šplíchal po nebezpečné střele hostů. V tuto chvíli měli více ze hry hosté a my jim k tomu nepřesnou hrou pomáhali. Ve 38.min musel "Cápa" za cenu ŽK hasit rodící se šanci hostů na hranici vápna. Následný přímý volný kop se štěstím Šplíchal zlikvidoval. Ve 41.min se po naší pravé straně prohnal hostující hráč, nacentroval do vápna, kde knínský útočník ve stoprocentní šanci poslal míč ze 3 metrů vysoko nad !! To bylo z prvního poločasu všechno.

Do druhé poločasu nahradil Němce Lukáš Hlávka, pro kterého to byla v A týmu premiéra. Ještě než se "Tůmič" vrátil z bufetu na své místo, tak už na světelné tabuli svítil ve 47.min výsledek 1:1! To nám po chybě ve středu hřiště utekl Pinc a přesnou křižnou střelou ze vzdálenosti 14 metrů vyrovnal. O 2 minuty později radost hostů vystřídal hněv. To když hostující Krmela svou mladickou nezkušeností si nechal dát v rozmezí 4 minut dvě ŽK (první za ostrý faul a při druhém prohřešku se postavil před míč a zabránil faulovanému Matouškovi rozehrát) Tím se nám naskytla možnost hrát 40 minut v početní převaze. V 50.min byl nepříjemně zasažen do nohy Zelenka a musel být ošetřován. Naštěstí se do hry brzo vrátil. V 56. min po rohu Maliňáka krásně hlavičkuje Prágl, ale hostující Weber fantasticky vyrazil. V 66.min "Galboš" prostrčil na Volfa, ale tomu byl ve slibně se rozvíjející akci odpískán útočný faul. V 69.min našel Bauer uličkou Galbavého, který se už chystal ve vápně na zakončení, ale byl faulován. Nařízenou penaltu s přehledem proměnil kapitán týmu Maliňák - 2:1

Hosté s vědomím, že už nemají co ztratit, začali hrát vabank a i v deseti nebezpečně hrozili z rychlých brejků. Při jednom takovém v 82.min šla střela jen těsně vedle. V 85.min našel ideálně Urban Bauera a ten se na malém vápně, tváří v tvář hostujícímu brankáři, rozhodl pro nahrávku na volného Kubíka, který do prázdné branky zvýšil na 3:1. V 89.min zasprintoval po pravé straně Galbavý a zpětnou přihrávkou našel Bauera, který stanovil konečný stav zápasu na 4:1.

Tři důležité body tak zůstali zaslouženě na Vraném a my se tak můžeme začít připravovat na další utkání, které nás čeká tuto neděli v Tuchlovicích. Informace o odjezdu autobusu bude následovat.

foto ze zápasu najdete zde

Poděkování na dálku posíláme dobříšským fotbalistům a vedení týmu za lahvinku whiskey, kterou poslali po mužstvu z Nového Knína. Zároveň slibujeme, že se o ní dobře postaráme :) a připijeme si hlavně na zdraví Vítka Webera.

obranná činnost fungovala tentokrát výrazně lépe než na V. Dobré obranná činnost fungovala tentokrát výrazně lépe než na V. Dobré
obranná činnost fungovala tentokrát výrazně lépe než na V. Dobré
Libor Urban byl na začátku akce třetího gólu Libor Urban byl na začátku akce třetího gólu
Libor Urban byl na začátku akce třetího gólu
"Pérák" v obětavém skluzu"Pérák" v obětavém skluzu
"Pérák" v obětavém skluzu
náš "Tůmič" nemohl na zápase chybětnáš "Tůmič" nemohl na zápase chybět
náš "Tůmič" nemohl na zápase chybět
Galboš a jeho jedovatá "levá" Galboš a jeho jedovatá "levá"
Galboš a jeho jedovatá "levá"
"Nováček" zlobil hostující obranu"Nováček" zlobil hostující obranu
"Nováček" zlobil hostující obranu
hostující Krmela vidí svou první ŽK....4 minuty nato se už šel sprchovat hostující Krmela vidí svou první ŽK....4 minuty nato se už šel sprchovat
hostující Krmela vidí svou první ŽK....4 minuty nato se už šel sprchovat
vranský "mercedes" vyjel po delší době z garáževranský "mercedes" vyjel po delší době z garáže
vranský "mercedes" vyjel po delší době z garáže
tento rozkopnutý koš v kabině hostů může za čtvrtou branku domácích tento rozkopnutý koš v kabině hostů může za čtvrtou branku domácích