sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Tuchlovice - Vraný A 3:1

Tuchlovice - Vraný A 3:1

25.9.2011  16:30
1.A třída 7.kolo

Po velmi slabém výkonu v prvním poločase jsme zaslouženě prohráli. Soupeř byl důraznější, rychlejší a hlavně produktivnější.

sestava : Jochman - Němec (60.Bauer), Prágl, Matoušek, Zelenka - Kubík, Maliňák, Urban, Volf - Novák (76.Frič), Galbavý

připraveni - Šplíchal, Soudek, Hora

poločas 2:0

V 5.min se zastřeloval Maliňák. Mířil bohužel nad. V 7.min si dávali "přednost" Urban s Práglem, míč se dostal k tuchlovickému útočníkovi, který měl zcela sám před Jochmanem možnost otevřít skóre. "Jochy" ovšem reflexivně nohou střelu vykopl. O tři minuty později "Jochy" likviduje další tutovku Fitka! V 15.min Zelenka našel pěkně Galbavého, který šel z levé strany sám na Pečonku. Ten byl pozorný a střelu vytěsnil na roh. Ve 21.min přišel trest za naši naivní hru bez nápadu. Na dlouhý trestný kop si naběhl za obranu Fitko a překonal našeho brankáře 1:0. Ve 24.min na poslední chvíli zablokoval střelu tuchlovických Kubík. Ve 28.min Maliňák krásně vysunul "Galboše", ten se opět z levé strany vřítil do vápna, ale dobře chytající Pečonka opět šanci zneškodnil. Ve 41.min našlápl Jalaghonia na vlastní polovině hřiště, narazil si se spoluhráčem míč a individuální akcí přidal druhý gól domácích - 2:0. Tak skončil první poločas.

Po změně stran jsme odolali hned v první minutě brejku domácích. V 50.min Matoušek našel centrem hlavu Kubíka, ale nic se z toho neurodilo. V 56.min po rychlé akci Maliňák - Volf se k míči dostal Kubík a z hranice 14m snížil na 2:1 a vykřesal nám naději. Ta trvala pouhých 5 minut. To jsme výhodu rohového kopu proměnili v naší nevýhodu. Po odraženém míči a nákopu domácí obrany Roman Němec řešil neštastně skákající míč u postranní čáry, důrazný Jalaghonia ho o míč připravil, obhodil si Zelenku a tváří v tvář nedal Jochmanovi šanci - 3:1. Od této doby se domácí nikam nehnali a takticky si pohlídali výsledek.

Základem neúspěchu byl slabý výkon v prvním poločase, kdy jsme soupeři umožnili vstřelit 2 branky a to navíc "Jochy" další dvě tutovky zlikvidoval.

V příštím zápase se představíme opět venku, tentokrát ve 124 km vzdálených Petrovicích. Ty přivezli v uplynulém kole bod ze Slaného.

tuchlovický Jalaghonia v souboji s Maliňákemtuchlovický Jalaghonia v souboji s Maliňákem