sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Petrovice - Vraný A 4:1

Jochman - Němec, Kala, Prágl, Zelenka - Kubík (61.Volf), Urban, Matoušek, Maliňák - Bauer (75.Novák), Galbavý

připraveni : Šplíchal, Hora, Frič

poločas 1:1

branka : Maliňák

Už v 6.min našel Galbavý Bauera, ale ten nedokázal skákající míč zkrotit. O minutu později se rozhodl "Galboš" zakončit sám a domácí brankář musel zasahovat. Z následného rohu dorážel Urban pouze do brankáře. Domácí brání v 8 hráčích a nám se nadaří projít přes hodně vysunutý obranný val. Až ve 23.min se prosadil Galbavý z levé strany, našel Maliňáka a ten z první nemohl lépe trefit. Střela skončila v šibenici petrovické branky - 0:1. O minutu později zahrávali domácí rohový kop a "Jochy" likvidoval tutovku! Ve 28.min se dostal do slibné šance Galbavý, ale v samostaném úniku mu míč v poslední chvíli uskočil a tak jeho zakončení skončilo vysoko nad. Ve 31.min likviduje Jochman další šanci petrovických. V 32.min nás domácí trestají za přílišnou pasivitu. Po rohu se k míči dostal domácí Turek a prostřelil houštinu těl - 1:1. Ve 33.min po faulu na Bauera střílel Kubík z TK do zdi a Maliňák následně nad. Ve 38.min vybojoval Urban míč ve středu hřistě, výbídl Maliňáka, ale ten zakončil nepřesně. Konec prvního poločasu patřil domácím, když nás zatlačili a zahrávali několik rohových kopů.

Druhý poločas jsme začali šancí Matouška, ale domácí gólman šanci kryl. V 55.min našel Bauer Galbavého, ten z první posunul na Urbana, ale ten se zakončením zaváhal a tak naše největší šance druhého poločasu zůstala nevyužitá. V 63.min zahránil na poslední chvíli Kala jistému gólu. Z následného rohu se ale prosadil Kudrna a poslal domácí do vedení - 2:1. V 73.min Jochman chytil další jistou šanci domácích. V 77.min domácí Kilián po brejku zvýšil na 3:1. V 87.min přidal stejný hráč čtvrtý gól Petrovic a ukončil tak naše herní trápení.

V příštím kole přivítáme v neděli rozjetou Lhotu, která si poradila s Tuchlovicemi (4:2)

Srdečně zveme všechny naše příznivce!

Libor Maliňák vstřelil naši jedinou branku v PetrovicíchLibor Maliňák vstřelil naši jedinou branku v Petrovicích