PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Vraný A - Lhota 4:1

Termín
9.10.2011  16:00
Soutěž
1.A třída 9.kolo

Potřetí na podzim končí naše domácí utkání výsledkem 4:1. Tentokrát jsme zdolali Celtic ze Lhoty !

sestava :

Jochman - Kala, Matoušek, Prágl, Zelenka - Kubík (90.Frič), Maliňák, Urban, Volf - Galbavý, Novák (68.Bauer)

připraveni : Šplíchal, Němec

branky : 2. a 70. Galbavý, 83. a 87. Bauer - 60. Zadák

poločas : 1:0

První, kdo vystřelil na branku, byl v 1.min lhotecký Dubravský. Jeho jedovatou střelu z dobrých 30ti metrů pozorný Jochman kryl. První, kdo ale vstřelil branku, byl náš Galbavý. Po pěkné křídelní akci sklepl efektně ze vzduchu patičkou Novák na Kubíka a ten obloučkem vyslal „Galboše“. Pepa si ještě broukal po příchodu na hřiště jeho oblíbenou písničku „hráli jsme kličkovanou, vždyť to znáš“ a podle toho se tak i ve vápně soupeře zachoval. Při první kličce sice podklouzl, ale přesto se dokázal zbavit dalšího obránce, vylákal z branky Šimka a lobem nás, z téměř nulového úhlu, poslal do vedení – 1:0. V rozmezí 16.-17.min to zkoušel individuálně Novák, ale zkušení obránci hostů ho včas zastavili. Ve 27.min na poslední chvíli Kala s Práglem zažehnali nebezpečnou šanci Lhoty! Ve 31.min dobře kombinující Lhota zahrávala Asníkem TK. „Jochy“ střelu i následnou dorážku skvěle zlikvidoval. Ve 34.min ztratili lhotečtí ve středu pole míč. Měli jsem možnost postupovat tři na jednoho, ale Novák si nepohlídal ofsajd, ve které se po přihrávce od Galbavého ocitl a rozhodčí Pejša správně akci zastavil. Ve 36.min proletěl roh Maliňáka malým vápnem. Ve 40.min stejný hráč vyzkoušel pozornost Šimka trestným kopem z 20m. Z protiútoku a následné standardní situace hosté nebezpečně hlavičkovali do boční sítě. Uff! 2 minuty nato agilní Vitásek opět nebezpečně hlavičkuje nad naší branku. To bylo pro první poločas vše.

Druhý poločas pro nás nezačal dobře. Ve 48.min v rohu velkého vápna fauloval Matoušek a hosté dostali po právu možnost zahrávání pokutového kopu. Míč si postavil Vincenc, ale výborně chytající Jochman jeho penaltu, stejně jako Fillol (čti „Fijol“) v roce 1978, zázračně lapil ! V 56.min otřel Galbavý svoji dalekonosnou střelu o tyč Šimkovy svatyně. V 59.min hostující Havelka dlouhým autem našel před naší brankou Zadáka a ten v pádu srovnal stav – 1:1.  Chvilku nato po pěkné akci nahrával Volf zpětně na nabíhajícího Kubíka, ale Šimek fantastickým zákrokem vyrazil jistý gól a dorážka „Galboše“ skončila bohužel jen na tyči !  V 70.min rozjel přímočarou akci Volf, posunul na střídajícího Bauera, ten kolmicí našel Galbavého, který střelou podél brankáře strhává vedení na naší stranu - 2:1. V 73.min Lhota zahrozila z rohového kopu, když jsme na vápně trestuhodně  nechali volného hráče, který naštěstí míč netrefil dostatečně razantně a Jochman opět zachránil. V 83.min jsme podnikli další rychlý výpad do otevřené obrany hostů. Galbavý ve vápně vrátil na Maliňáka, který našel před brankou úplně volného Bauera. Ten se natolik zalekl obrovitého Šimka, že ho raději položil kličkou na zem a v poklidu poslal míč do sítě – 3:1. V 87.min jsme zahrávali ze strany velkého vápna TK. Bauer poslal míč na branku, kde ho jemnou tečí přizvedl hostující Dubravský a „pomohl“ stanovit konečný stav zápasu na – 4:1.

Co k zápasu řekl trenér týmu Jirka Pazdera ?

„Celý týden jsme si „čistili“ mozkové závity ze dvou nepovedených utkání. Věděli jsme, že k úspěchu povede jen jízda po zadku, když se nám nedaří herně. V 68.minutě jsme vytáhli z rukávu „žolíka Bakera“, který byl k neudržení (2+1) a hlavně od všech hráčů tam tentokrát nechybělo srdíčko a to rozhodlo !“

K příštímu zápasu zajíždíme v sobotu do Všenor, které poprvé v sezóně padly v Tuchlovicích.

Srdečně zveme všechny naše příznivce!

na několik fotek ze zápasu se můžete podívat zde

"Kalda" navíc musel dodržet co slíbil :) video

Kala v souboji s kapitánem hostů AsníkemKala v souboji s kapitánem hostů Asníkem