sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2010-11 > Vraný A - SK Doksy 1:2

Vraný A - SK Doksy 1:2

10.4.2011  17:00
1.A třída 20.kolo

Ani ve čtvrtém vzájemném utkání jsme Doksy nedokázali porazit! Trenéři poslali na hřiště za téměř ideálního počasí  tuto sestavu :

Jochman - Kala, Rohlíček, Kalík, Zelenka - Volf, Galbavý, Matoušek, Maliňák - Rešl, Novák

připraveni byli : Plašil H., Frič, Hora, Soudek, Šplíchal

Utkání jsme nezačali vůbec špatně. Po 11 minutách hry se k odraženému balónu na hranici velkého vápna dostal Pepa Galbavý a nechytatelnou ranou z voleje do šibenice nedal Kierykovi šanci. Pár minut nato Volf pálí v dobré šanci do hostujícího gólmana. Ve 20.min kryje Jochman nebezpečný přímý kop. Na druhé straně se zastřeloval Galbavý a pálil nad. Přichází 28.minuta a podle mnohých zlomový okamžik celého zápasu. Po evidentním zahrání rukou v pokutovém území Doks se nám nabízela možnost zvýšit vedení. Míč si na značku pokutového kopu postavil střelec úvodní branky Pepa Galbavý, ale Kieryk vystihl směr střely a dorážka Maliňáka skončila mimo. Ve 33.min Doksy nebezpečně zahrozily. Větrovec krásně pronikl přes dva naše obránce až před Jochmana a ten jeho jasnou příležitost famózně zlikvidoval. Poté přichází první diskutabilní okamžik, když po běžném faulu našeho hráče přiběhl hostující Studený a v přerušené hře zezadu srazil našeho Matouška. Rozhodčí ale nepochopitelně trestá hráče pouze žlutou kartu. Pokračujeme náporem, když Ruda Rešl pohotově prodloužil na Nováka, kterého zastavil zvednutý praporek paní pomezní. Dle reakce diváků, kteří stáli na úrovni inkriminované situace se dá soudit, že se o ofsajd nejednalo. První poločas končí naším vedením 1:0.

Začátek druhého poločasu začíná únikem Rudy Rešla, který místo přihrávky na osamoceného Nováka volí střelu, kterou Kieryk vyráží. Ve 47.min Maliňák krásně střílí, bohužel do náruče brankáře. Ve 48.min jde trestný kop hostů mimo. Poté přichází pro nás zlá tříminutovka. Nepodařilo se nám se hranici velkého vápna zakončit, hosté míč rychle posunuli na rozeběhnutého Maříka, který podél vybíhajícího Jochmana srovnává na 1:1.

Ještě si nestačili diváci zhodnotit gólový moment a už se hosté radují podruhé. V 55.min se Michal Kalík rozhodl hrát z poměrně velké vzdálenosti malou domů. Pro tu si šel do rohu velkého vápna hodně riskantě "Jochy", ale hostující Mařík byl u míče dříve a předložil míč na zlatém podnosu Vondrákovi, na kterého čekala naše úplně odkrytá branka - 1:2.

V 60.min střídá Plašil Kalu, což znamená jasné posílení ofenzívy. V 68.min přichází další střídání - Soudek nahrazuje Nováka. Právě na Soudkovi se v 74.min vyfauloval hostující Vondrák, který si o červenou kartu koledoval celý zápas. V 80.min Plašil pěkným centrem našel hlavu Rešla, který ale mířil nad. V 84.min Jochman nadvakrát likviduje slibnou šanci hostů. V 85.min chybí Plašilově ráně půlmetr. Stejně tak v 86.min Volfovi. Hosté pochopitelně nikam s rozehrávkou nespěchali, dvakrát v klidu takticky vystřidali a odvážejí si 3 body.

Utkání nepřesně řídil velice mladý rozhodčí pan Kubečka.

Příští zápas zajíždíme v sobotu 16.dubna na hřiště zachraňující se Hvozdnice. Více informací o odjezdu autobusu pro naše fanoušky najdete na našich stránkách.