1.10.2021 Preview: TJ Sokol Vraný - TJ Viktorie Černuc

V neděli uzavřeme náš letošní první anglický týden a po dvou zápasech se vracíme do Agros Arény, ve které od 16:00 vyzveme mužstvo z Černuce. více

28.9.2021 SK Kročehlavy - TJ Sokol Vraný 2:1

Po ostudném až trapném fiasku si z Kročehlav vezeme porážku 2:1 po výkonu, který byl jedním z nejhorších za hodně dlouhou dobu.

27.9.2021 Preview: SK Kročehlavy - TJ Sokol Vraný

Druhý zápas ve třech dnech nás čeká už zítra, kdy zajíždíme na hřiště týmu SK Kročehlavy. Výkop je znovu od 16:00. více

26.9.2021 FK Brandýsek - TJ Sokol Vraný 3:4

Z těžkého utkání si odvážíme dva body za vítězství po penaltách, přestože jsme dvakrát vedli, avšak nakonec můžeme být s tímto výsledkem spokojení, jelikož nás soupeř druhý poločas téměř vůbec nepustil k míči.

24.9.2021 Preview: FK Brandýsek - TJ Sokol Vraný

Začíná nám anglický týden, kdy během sedmi dnů odehrajeme tři utkání. První z nich bude již tuto neděli od 16:00 na hřišti FK Brandýsek. více

19.9.2021 TJ Sokol Vraný - SK Vinařice 4:2

V tomto velice důležitém zápase jsme si po ubojovaném výkonu připsali zasloužené tři body.

17.9.2021 Preview: TJ Sokol Vraný - SK Vinařice

Po týdnu se znovu vracíme do našeho svatostánku a na svém nádherném pažitu přivítáme celek z Vinařic. více

15.9.2021 Putování po stadionech XXI. - Novoměstský Kladno

Po téměř roční pauze z důvodu covidového lockdownu jsme zpět s naší populární rubrikou. Uvidíme, jak dlouho poběží tento podzim, než nám to zase zakážou, ale do té doby si ji pojďme užít a pustit se do ní s radostí nám vlastní. Vítejte u dalšího dílu Putování po stadionech - dnes se zaměříme na stánek TJ Novoměstský Kladno. více

12.9.2021 TJ Novoměstský Kladno - TJ Sokol Vraný 0:4

V prvním venkovním soutěžním zápase jsme si připsali vítězství 4:0, o kterém bylo rozhodnuto už před přestávkou i zásluhou brankáře Izery. Díky jeho precizně chycené penaltě jsme po druhé v řadě udrželi čisté konto.

10.9.2021 Preview: TJ Novoměstský Kladno - TJ Sokol Vraný

Náš tým čeká první venkovský zápas této sezóny a rovnou v dosti netradiční čas - v neděli od 10:15 budeme hrát s TJ Novoměstský Kladno, známé také jako Novo Kladno. více