sokol-vrany.cz > A tým ladil formu na soustředění v Písku

A tým ladil formu na soustředění v Písku

2.8.2014

Od čtvrtka do neděle naplánoval realizační tým A mužstva soustředění v Písku, kde našel v překrásném sportovním areálu ideální podmínky.

Tři kvalitní travnaté hřiště a jedno s umělou trávou. Pefektní zázemí s regenerační linkou. Tři beach- volejbalové hřiště. Vynikajicí strava, ubytování přímo v areálu a příjemný personál. Co více si přát?

Posuďte sami ....OTAVARENA......pohled na areál

Ve čtvrtek tým hltal třífázový trénink s večerním přídavkem v podobě posilovny. V pátek byl v plánu ranní výběh s tréninkovou jednotkou a odpoledne pak přípravný zápas s místní rezervou, která hraje jihočeský krajský přebor. Po bezbrankovém poločase se dostavila viditelná únava po náročném programu a soupeř, který poslal na hřiště čerstvé síly, nám vstřelil čtyři branky. V jeho kádru se objevil například bývalý ligový hráč Jan Zušták. Následovalo vyplavení únavy ve vířivce a po večeři i zasloužená vycházka do města. Kdo ještě nebyl v Písku, vřele doporučujeme!

V sobotu ráno byl v plánu opět výklus a před obědem ještě tréninková jednotka. Odpoledne pak volnější trénink a plážový volejbal. V neděli dopoledne po třídenní nemalé zátěži podlehlo naše Áčko i ve druhém přípravném utkání, tentokrát s píseckou juniorkou 1:4 a po obědě se vydalo domů.

Informace ohledně příchodů a odchodů hráčů budou následovat v průběhu týdne, kdy se administrativně transfery dotáhnou snad do zdárného konce.

highlights z kabiny A týmu :

• kapitánem pro nadcházející sezónu bude Ondra Zelenka, v případě potřeby ho budou zastupovat Liborové (Urban a Maliňák)
  • Libor Maliňák je po zranění a následné operaci plně připraven a vrací se do týmu, kde výrazně na jaře chyběl

pár fotek ze soustředění zde