sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > A tým - v sobotu zvítězilo mládí

A tým - v sobotu zvítězilo mládí

21.5.2011

V sobotu odpoledne proběhl lehký tréninkový modelový zápas "staří":"mladí"

Mladí po bojovném výkonu a efektivnímu zakončování šancí zvítězili 6:1

V brance mladých se objevil nejistý Libor Maliňák, ale na střely "starých" to stačilo. Velice dobrý výkon předvedli jak vedoucí mužstva Vašek Danda, tak sportovní manažer Marcel Soudek. V soutěži o nejlepší kopací techniku zvítězil pak asistent trenéra Jirka Pazdera, který jako jediný trefil terč zavěšený na konstrukci branky.

Mladí do toho dali všechno a po zápase (dokonce v neděli ráno) někteří lezli ještě po čtyrech.

Poté se hráči odebrali sledovat utkání B mužstva a náležitě si užili volna, který jim dopřál odstoupivší Milín.

na fotky ze soboty se můžete podívat zde

Vašek Danda patřil k tahounům večeraVašek Danda patřil k tahounům večera
Vašek Danda patřil k tahounům večera
Libor Pazdera si odpoledne náležitě užíval. Na snímku s asistentem B týmu Radkem HájkemLibor Pazdera si odpoledne náležitě užíval. Na snímku s asistentem B týmu Radkem Hájkem