sokol-vrany.cz > A tým - změny v hráčském kádru

A tým - změny v hráčském kádru

7.8.2015

Krátká letní přestávka je za námi a my vám přinášíme v krátkosti změny, které se udály v hráčském kádru.

Michal Beneš si díky jarním kvalitním výkonům v dresu rakovnického SK řekl o trvalé anagažmá a i jeho rozhodnutí natrvalo se usadit v tomto městě hrálo důležitou roli v přestupu

Jakub Kolář ukončil hostování a rozhodl se vrátit do klubu SK Lukavec, kde s fotbalem začínal

Vasil Jalaghonia se vrátil po jarním hostování zpátky do Tuchlovic

Záchranářské boje se zalíbily Ondrovi Zelenkovi a Tomášovi Novákovi natolik, že si udělali záchranářský kurz a vydali se na letní pracovní dovolenou do USA, kde působí jako plavčíci. Z doslechu víme, že Ondra se musí o Tomáše intenzivně starat, neboť ten si prý rozjel velkou letní  párty! Trenér Jirka Pazdera s nimi tak může počítat zhruba od poloviny podzimní části soutěže, kdy by se měli vrátit.

Michal Kudrna se díky zranění z loňské sezóny do přípravy ještě nezapojil a údajně užívá italské slunce.

Týden před mistrovským zápasem se rozhodl ukončit hostování v našem klubu Emil Rilke a fotbalovou radost začne možná rozdávat v některém severočeském klubu, kde to bude mít i blíže domovu.

A co příchody?

Poté, co Vojta Hurt ovládl tenisový turnaj na Mácháči, tak sportovní manažer Karel Pražák okamžitě uplatnil opci na prodloužení hostování. Věří, že s takovou chutí bude v této sezóně kopat i do meruny.

Z kladenského dorostu přichází na hostování další talentovaný hráč Kuba Červenka, který se v generálce blýskl pěknou brankou. Bude působit i jako osobní šofér Pepíka Fujdiara.

Z TJ Sokol Černiv přichází staronová tvář Míra Prágl, který už u nás půsovil v sezóně 2011-12. V uplynulé sezóně nastřílel 13 branek a stal se tak o gól druhým nejlepším střelcem týmu!

Dále se podařilo dotáhnout přestup šikovného Dana Hlavatého z nedalekého Vrbna.

Z rakovnického Tatranu se vrací Tomáš Abrham. Jestli ho bude bavit fotbal, tak se máte na co těšit. Kvalitu on má!

Karel Pražák má údajně těsně před podpisem jednoho kvalitního borce s ligovými a zahraničními zkušenostmi. Tak uvidíme! Pavel Kuka to prý není :)

Co se týče realizačního týmu, tak Radka Babického ve funkci vedoucího mužstva nahradil David Zázvorka, který fotbalem doslova žije a má letité zkušenosti z fotbalového Milešova.

Všem, kteří náš klub opouští, bychom chtěli poděkovat za jejich přínos a odvedenou práci!