sokol-vrany.cz > B tým - novinky v letní přestávce

B tým - novinky v letní přestávce

17.8.2011

Mezitím, co se rozeběhla sezóna pro náš A tým, se podíváme do zákulisí našeho B mužstva.

Trenér Patrik Šubrt přivítal na prvním tréninku 16 hráčů, které bude mít k dispozici v letošní sezóně III.třídy. Dorazil i Libor "Rytmus" Pazdera, který zvažoval v letní přestávce dráhu sólového zpěváka, ale nakonec si vše rozmyslel a bude nadále hrát.

Zeptali jsme se trenéra B týmu, co je nového v jeho mančaftu?

"Mužstvo má nového asistenta. Vybral jsem si Pavla Lišku, který nahradil Radka Hájka. Ten se bohužel rozhodl z časových důvodů skončit. Funkci vedoucího mužstva bude vykonávat  Zdeněk Zázvorka, který už převzal kompetence od Zbyňka Linharta. Oběma bych tímto chtěl moc poděkovat za spolupráci v uplynulé sezóně."

A co hráčský kádr?

"Podařilo se dotáhnout jednání o přestupu talentovaného mladého hráče Lukáše Hlávky. Ten hlavně na jaře ukazoval, jak moc je platným hráčem. Potenciál má určitě i na A mužstvo. S fotbalem začínal v SK Plastonu Šluknov, poté hrál v dorosteneckém věku za FK Chmel Blšany. Následně nastupoval v dresu FK Varnsdorf. Po návratu do mateřského klubu hostoval u nás a v této chvíli už je naším hráčem." liboval si Patrik.

Stále probíhají jednání o prodloužení hostování Míly Capla. S tím pomáhá i Karel Pražák, který s blšanskými intenzivně jedná (mimojiné i s Horstem Sieglem, který tam působí).

Mužstvo o víkendu odehrálo první přátelské utkání na hřišti sousední Peruce s výsledkem 3:3.

Další je naplánováno na tuto sobotu, kdy by mělo změřit síly s naším dorostem. To ještě bude potvrzeno.

na prvním tréninku byla slušná účast hráčůna prvním tréninku byla slušná účast hráčů
trenér Patrik Šubrt se po vzoru příbramského Vavrušky chystá na lavičku v oblekutrenér Patrik Šubrt se po vzoru příbramského Vavrušky chystá na lavičku v obleku
Zdeněk následuje v oblékání hlavního trenéraZdeněk následuje v oblékání hlavního trenéra
Pavel Liška teprve ke klubovému krejčímu zajdePavel Liška teprve ke klubovému krejčímu zajde