sokol-vrany.cz > B tým - upřesnění zimní přípravy

B tým - upřesnění zimní přípravy

5.2.2014

úprava programu "B" mužstva

Vzhledem k tomu, že ani po nevalném výkonu a vysoké prohře s  Č. Újezdem v přípravném zápase v Rynholci  hráči "B" mužstva nedali na domluvu, nepřišli na to, že je třeba trénovat a dále se oddávají zimnímu spánku - v neděli přišli na trénink 2 béčkaři - oznamuji jednak:

- zrušení  nedělních dopoledních tréninků;

- zrušení přípravného zápasu předpokládaného v termínu 16. 2. (bez přípravy absolutně postrádá smysl)

Jarní zápasy začínáme 22. 3. - tudíž nově bychom měli začít trénovat ve středu 26. 2. (17 hod.) a měli bychom pak dohodnout, zda zachováme cyklus 2 tréninků týdně jako na podzim. Dále předpokládám 1 přípravný zápas ve dnech od 8. 3. do 15. 3.

Za realizační tým       Ing. Jiří Bubák, 724 564 369