sokol-vrany.cz > bývalý trenér reprezentace Petr Rada ve Vraném!

bývalý trenér reprezentace Petr Rada ve Vraném!

31.5.2011

Petr Rada sleduje zápas vedle lavičky hostůPetr Rada sleduje zápas vedle lavičky hostů

V neděli mohli fanoušci vidět na zápase A týmu proti Černolicím bývalého trenéra reprezentace a ligového Slovanu Liberec Petra Radu. Proč se objevil na zápase krajské soutěže?

• Doslechl se o tom, že si chce současný hrající trenér Michal David dát pauzu a tak přijel jednat o novém působišti (v Liberci po této sezóně skončil a je volný)
  • Přijel si vyhlédnout posily do nového působiště (v Teplicích?). Možná bude chtít angažovat našeho vedoucího mužstva Václava Dandu.
  • Chtěl si odpočinout ve vyhlášeném Penzionu u Matějky?
  • Nebo snad přijel za svými kamarády z Černolic, za které v minulosti hrával? O poločas si totiž přátelsky povídal na lavičce hostů s panem Macelou, který šéfuje ligovým rozhodčím.