sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Čtvrtý týden přípravy

Čtvrtý týden přípravy

11.8.2020

Od dnešního dne začíná čtvrtý týden letní přípravy, kdy naše hráče čekají znovu dva tréninky a jeden přípravný zápas.

První trénink proběhne, jako obvykle, dnes, tj. v úterý 11. srpna a posléze ve čtvrtek 13. srpna - oba od 18:00 na domácím hřišti.

Třetí přáteslký zápas této přípravy proběhne opětovně v neděli - 16. srpna od 17:00 v domácí Agros Areně, kdy tedy naši borci budou mít největší šanci odčinit blamáž z minulého týdne. Soupeřem nám bude celek z Lužce nad Vltavou hrající středočeskou 1. B třídu skupiny B.

O možných změnách budeme informovat zde nebo na našem Instagramu a jako vždy budeme rádi za Vaši nedělní návštěvu!