koronavir pauza
Udržujete se nějakým individuálním tréninkem během koronavirové pauzy?

sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Dnes poslední trénink

Dnes poslední trénink

13.10.2020

Vzhledem k dalšímu zpřísnění vládních opatření se dnes bude konat poslední trénink v plném počtu hráčů. Od středy platí opatření max 6 lidí ve skupince.

Dnešní úterní trénink od 17:30 bude nejspíš posledním v tomto roce v počtu, v jakém jsme zvyklí. Od středy vejdou v platnost nová opatření a omezení, z nichž pro nás to nejzásadnější je omezení počtu lidí ve skupince na 6 z původních 20. Tudíž dnes naposledy odtrénujeme a posléze se uvidí, jak se budou věci vyvíjet do budoucna.

Situace je bohužel kritická a nouzový stav bude platit minimálně do začátku listopadu, ale už asi ani ti největší optimisté nevěří, že to jen tak skončí. K fotbalu se možná budeme moci vrátit až na jaře, kdo ví.

Mějte se.

#VranýKoně