sokol-vrany.cz > Dnes začíná soustředění!

Dnes začíná soustředění!

30.7.2020

Dnešním dnem začíná letní soustředění pro naše borce, které po celou dobu proběhne v areálu TJ Sokol Vraný.

Úvodní trénink tohoto soustředění začíná dnes, tj. ve čtvrtek 30. července v 18:00 - v tento čas připraveni a převlíknuti na hřišti, zpoždění se trestá samozřejmě menší pokutou (to ale platí každý trénink). Soustředění vyvrcholí nedělním dopoledním přípravným zápasem s Černiví. Cílem soustředění je, aby kluci nabrali určitou fyzickou průpravu, kondičku a v neposlední řadě zlepšili své technické dovednosti s míčem, které pak budou schopni použít v zápasech.

Iniciátory tohoto soustředění byli téměř všichni hráči kádru, což se jeví velmi pozitivním dojmem a ukazuje to, že každý hráč má touhu na sobě pracovat a mít úspěšnou sezónu. Doufejme, že tomu tak bude.

Plán soustředění: čtvrtek 30/7 - trénink od 18:00

pátek 31/7 - trénink od 18:00

sobota 1/8 - trénink od 10:00

- oběd v Hospůdce Na hřišti 12:00 - 13:00

- trénink od 15:00 (možná časová změna kvůli finále anglického FA Cupu)

neděle 2/8 - přípravný zápas od 10:30 proti Sokolu Černiv

Všechny tréninky a především přípravný zápas se odehrají ve vranské Agros Areně, tudíž apelujeme na naše fanoušky, aby se před nedělním obědem zašli po dlouhé době podívat na naše borce a podpořili je v jejich úsilí. Počasí by mělo být ryze fotbalové a utkání by také mělo přinést kvalitu. Budeme se na Vás těšit!