Kdo povede Fortuna Ligu po podzimní části?
Kdo povede Fortuna Ligu po podzimní části?

sokol-vrany.cz > Do jarní části sezóny s novým trenérem

Do jarní části sezóny s novým trenérem

16.12.2019

Podobně jako Unai Emery v Arsenalu skončil na sokolské lavičce trenér týmu Pepa Fujdiar. Vedení klubu se s ním dohodlo na rozvázání víceleté smlouvy a oznámilo jeho nástupce. Tím se stane bývalý hráč Sokola David Cimrman, bezpochyby jeden z nejlepších šutérů, kteří oblékali vranských dres.

Doufejme, že tato změna "probudí" všechny fotbaluschopné naše hráče a změní svůj přístup nejen k zápasům, ale především k tréninkovým jednotkám, které by měly mít kvalitu. David po skončení bohaté hráčské kariéry (především SK Kladno, Sokol Vraný a SK Slaný) u fotbalu zůstal a začal sbírat trenérské zkušenosti ať už u mládeže, tak například u týmu dospělých v SK Slaný.

Jednoznačným cílem bude záchrana v okresním přeboru. Stíhací jízda tak může začít.

Tímto bychom zároveň chtěli Pepovi poděkovat za odvedenou práci nejen na lavičce, ale i na hřišti, kam se kolikrát musel sám vzhledem k nedostatku hráčů nanominovat. Přejeme mu hodně úspěchů v jeho další fotbalové kariéře a především pak pevné zdraví.

(Ba)

David Cimrman na lavičce SK Slaný uděluje pokyny (foto Roman Mareš)David Cimrman na lavičce SK Slaný uděluje pokyny (foto Roman Mareš)

Okresní přebor    2019/20

po 13.kole