sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2014-15 > Dobříš - Vraný 4:1

Dobříš - Vraný 4:1

20.9.2014  16:30
KP 7.kolo

Anglický týden jsme zakončili třetí porážkou v řadě. Jediný, kdo se trefil v uplynulých třech kolech byl Michal Jaráb. Nejen Manchester United má výsledkovou krizi:(

Premiéru v KP si odbyl v brance Tomáš Löwe, který je tak už osmým brankářem, který se postavil mezi tyče v uplynulých 2 sezónách!

Kudrna, Šplíchal, Pražák, Doležal, Sailer, Patrovský = všichni zraněni!!! .... + Izera, který dochytal zápas v Nymburce.

více o našich trablích s gólmany zde

Jak se k utkání vyjádřil posmutnělý trenér Jirka Pazdera?

"Kde jsou příčiny? Ono se to špatně poslouchá, ale každý musí začít sám u sebe. To není záležitost jen z Dobříše, to se táhne již nějakou dobu a prostě a jednoduše pracovat naplno třetinu utkání nestačí! Do toho nepřítomnosti a teď nehodnotím, zda objektivní nebo ne. To je jedna z věcí, kterou si musí vyhodnotit každý ve své hlavě a bez toho se nepohneme dál !!!!"

Michal Jaráb snižoval v Dobříši na 1:2Michal Jaráb snižoval v Dobříši na 1:2
Michal Jaráb snižoval v Dobříši na 1:2