sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2013-14 > Dobříš - Vraný A 1:2

Dobříš - Vraný A 1:2

14.6.2014  17:00
KP 30.kolo

První jarní plný bodový zisk až v posledním zápase. Výhru trefil střídající Libor Urban v 87.minutě.

branky : 54.Šrain – 75.Novák, 87.Urban

pohled na utkání očima domácích zde

video ze zápasu se připravuje

Co k utkání řekl s odstupem dvou dnů trenér týmu Jirka Pazdera?

"Naše jarní bilance venku byla do této soboty tristní. Do Dobříše jsem osobně jel s respektem a to i vzhledem k výsledku ze stejného místa z konce loňského ročníku. Kluci ovšem ukázali ohromný charakter, soudržnost a vůli. Nepoložila nás vedoucí branka domácích, tržná rána na hlavě Tomáše Nováka a nakonec ani zranění Ivoše Doležala. Základ této party zraje jako víno, nemáme za sebou vůbec lehké období plné zranění a absencí. I proto vnímám toto vítězství jako ohromnou odměnu a příjemnou tečku za uplynulým soutěžním ročníkem!"

sezóna 2013-14