sokol-vrany.cz > Dorost vyučoval na turnaji v Králově Dvoře

Dorost vyučoval na turnaji v Králově Dvoře

8.2.2011

Zoom galleryKrálův Dvůr - V zajímavě obsazeném fotbalovém turnaji dorostenců v králodvorské hale nečekaně vypálili rybník týmům z Berounska borci Sokola Vraný.

Vedoucí celek okresního přeboru (na podzim 11 zápasů, 11 výher při skóre 110:6) za sebou nechal o jednu či dvě soutěže výš hrající týmy Hostomic, Hořovic i pořádajícího Králova Dvora. „Výhodou našich kluků bylo, že mnoho z nich hraje aktivně futsal,“ všiml si vedoucí mužstva Vraného Libor Urban.

Domácí celek byl Vranému vedenému známým koučem Václavem Müllerem nejsilnějším protivníkem v základní skupině, přesto podlehl 1:3. Loděnice dostaly 5:0, Měchenice 3:2.

V semifinále Vraný vyřadilo Hořovice vysoko 6:1 a Hostomice si poradily s Královým Dvorem 3:1. Hostomičtí však ve finále neuhlídali nejlepšího střelce turnaje Vojtěcha Horu a hlavně zásluhou jeho hattricku podlehli Vranému 0:4.

Hora vstřelil celkem osm branek a stal se nejlepším střelcem turnaje. „Myslím, že jsme všechny trochu překvapili a měli i potřebné štěstí. Ale tahle parta má do fotbalu velkou chuť a věříme, že z kluků něco vyroste,“ usmíval se Libor Urban.

Sestava Sokola Vraný: Löwe – Soudek, Liška, Císař, Václavík, Sýkora, Kubík, Hora, Novák, O. Vebr, J. Vebr.

článek v Berounském deníku