brandýsek
Další výjezd před námi. Zvládneme i utkání v Brandýsku?

sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Druhý týden mistrovské části

Druhý týden mistrovské části

1.9.2020

Po úspěšném vstupu do sezóny výhrou nad Brandýskem 7:1 začíná druhý týden, kdy nás čekají znovu dva tréninky a zápas.

Dnes v úterý proběhl trénink od 18:00 s počtem 18 hráčů, mezi nimiž nechyběli navrátilci po zranění Lukáš Košťák a Petr Baruzzi. Kvalitní tréninková jednotka a pohodová atmosféra po skvělém víkendu.

Další trénink na naše borce čeká ve čtvrtek od 18:00 a je potřeba udržet tuto docházku a kvalitu, jelikož v sobotu nás čeká nepříjemný soupeř.

V sobotu 5. září zajíždíme do Lidic, kde od 17:00 sehrajeme zápas s tamějším Sokolem. Bude to bojovné utkání, na které bychom chtěli pozvat všechny naše fanoušky, kteří mají čas a chuť na náš fotbal. Rádi vás tam uvidíme.

Hezký zbytek týdne.

#VranýKoně