sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2015-16 > Družec - Vraný B 4:2

Sestava:

Lowe- Liška, Hlavatý, Nauš, Koukolíček- Hanzlík, Beránek, Koten, Němec- Klimpl, Vébr J.

Střídání: Novák (Hanzlík), Kabourek (Nauš),

Připraven: Studnička, Novák, Kabourek

B team přijel na první jarní utkání, do hezkého sportovního areálu v Družci v celkém silné sestavě, ale bez střelců T.Kubíka a O.Vébra, (4 žl.karty a svalové zranění). Začali jsme ve velkém tempu a odměnou nám byly 2 pěkné a rychle vstřelené góly. Oba dal J.Vébr. 1. po parádní standartce  a druhý dal po brejku a přečíslení obrany soupeře. Škoda, že jsme nevyužili další 2 golovky..! (Vébr, Beránek) Protože soupeř přidal na obrátkách a do půlky stihnul snížit po rohovém kopu na 1:2. Na začátku druhého poločasu, po neštastném odkopu a následné ruky ve vápně, se soupeř dostal lehce k vyrovnání (penalta).. Družec zatlačil ještě více a odměnou jim byl třetí gol. Opět po rohu se balon odrazil před hranici šestnáctky, kde nechytatelnou bombou hráč prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Pak jsme se do tlaku dostali i my, nováček týmu Koten nastřelil tyč a Kabourek jen těsně minul odkrytou bránu. Soupeř dělal vše, aby nás nepustil ke své bráně a to mělo za následek vyloučení jednoho z obránců, poté co strhnul na zem Vébra, když mohl prchnout sám na golmana.. V poslední minutě pak soupeř udeřil ještě jednou. Po brejku dal na 4:2 a rozhodčí ukončil zápas. Sice se zápas prohrál a Béčko je poslední, ale ukazuje se, že se ještě hodně bude prát o to, aby se Okresní přebor podařilo zachránit.