koronavir pauza
Udržujete se nějakým individuálním tréninkem během koronavirové pauzy?

sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > Libor Urban obhájil vítězství na "Poker Tour 2013"!

Libor Urban obhájil vítězství na "Poker Tour 2013"!

17.12.2013

Jak by řekl "Gazza", v sobotu večer to byl doslova -URBI POKER-. Těsně před půlnocí předával hlavní floorman turnaje Pavel Urban náramek svému synovi Liborovi "Urbimu", který si na finálovém stole postupně poradil s následujícími hráči. Další jeho syn Lukáš vypadl jako první po necelých třech hodinách.

Osmý skončil Bony, kterého následoval Tony. Pro Kaldu, kterému se v září a říjnu podařilo turnaje vyhrát, bylo šesté místo asi zklamáním. Páté místo Jardy, vítěze celoročního žebříčku, bylo také jistým překvapením. Čtvrté místo bral Bob. První na bednu se postavil Filip Soudek za třetí místo. Ve finálové hře pak "Urbi" přetlačil se svou hromadou chipů "Gazzu" a mohl si na ruku nasadit v pořadí druhý náramek pro šampióna.

Už teď se připravuje tour na rok 2014, která se dočká určité změny pravidel. V lednu bude souběžně rozehrána zimní pokerová tour, kterou bude řídit Lukáš Urban. Více info Vám brzy přineseme.

Veliký dík patří nejenom hráčům, ale všem, kteří naši tour během roku podpořili všemi možnými dobrotami :) Další dík posíláme do pražského Concord Card Casina, který nám opět zajistil profesionálního dealera a finalistům daroval volné vstupy do turnaje.

Už teď se na Vás těším v roce 2014

director turnaje bAKero

náramek pro šampiona náramek pro šampiona
náramek pro šampiona