sokol-vrany.cz > Klub > Novinky > "Džerba" pokerovým králem roku 2015!

"Džerba" pokerovým králem roku 2015!

14.12.2015

Michal Jaráb ovládl v pořadí čtvrtý ročník vranské pokerové tour. I když se na finálový stůl kvalifikoval z poslední postupové příčky, doslova si pohrál se všemi hráči včetně dvojnásobného vítěze "Urbiho". Na druhém místě skončil po celý rok dobře hrající Filda.

Za plentou si pro "double" došel Gazzička. Pořadí ostatních bohužel není známo, ale byl to opět velice povedený pokerový večer.

Poděkovat musíme našemu dvornímu floormanovi Pavlovi Urbanovi za super servis v průběhu celého roku, dále pak dealerům Luďkovi a Andree. Hlavně Luděk byl po turnaji natolik unaven, že doslova vypadl nad ránem Plášovi na Smíchově z auta :)

Zoom gallery

Dík patří i nově otevřenému kasinu Rebuy Stars, který vítězům jak finálového tak béčkového stolu věnoval hodnotné vouchery do turnajů. Džerba už se nemůže dočkat:)

Vše dobré v novém roce!