PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

PartnerPartnerPartner
sokol-vrany.cz > příprava - FK Litoměřice 3:2 Vraný A

příprava - FK Litoměřice 3:2 Vraný A

24.7.2011

V prvním přípravném zápase jsme nestačili na rozehranějšího soupeře a gólem z poslední minuty těsně prohráli.

Utkání se odehrálo na pěkně připraveném hřišti v nedalekých Mlékojedech, neboť litoměřičtí šetří stejně jako my hlavní hrací plochu.

sestava 1.pol. - Jochman - Prágl, Urban, Kalík, Zelenka - Hora, Matoušek, Janů, Maliňák - Galbavý, Novák

2.pol. Šplíchal - Čížek, Prágl, Urban, Zelenka - Janů, Maliňák, Matoušek, Soudek - Bauer, Galbavý (70.min Frič)

Už v 5.min jsme vyrobili chybu ve středu obrany a Vlasák nás krásnou střelou do šibenice  potrestal 1:0. V 8.min "Jochy" likvidoval šanci Litoměřic. Ve 14.min zahrávali domácí TK z 20m. Náš brankář střelu sice vytěsnil na břevno, ale dorážka v podání Hurta znamenala vedení 2:0! Ve 20.min opět Vlasák zahrozil hlavou. Ve 22.min se zkoušel "Galboš" prosadit individuálně, ale brankář jeho pokus kryl. Ve 43.min Maliňák střílí pěkně, ale nad branku domácích.

Druhý poločas jsme začali šancí hlavičkujícího Urbana, když pěkně centroval "Malina". V 55.min hledal Janů centrem "Bakera", ale tomu chyběl krok. O minutu později opět Janů se dostal do slibné šance, ale jeho slabou střelu gólman kryl. V 63.min "Galboš" rozehrál nakrátko roh s Bauerem, míč se dostal k Maliňákovi a ten si připravil ideální pozici ke snížení - 2:1. V 68.min se dostal po nátlaku na obranu domácích k míči Galbavý, elegantně si u brankové čáry obhodil obránce a naservíroval míč na přední tyč na nabíhajícího Bauera, který srovnal stav na 2:2. V 73.min se vyznamenal Šplíchal při tutovce domácích. Poté jsme měli veliké štěstí, když domácí zahodili 2 jasné šance. Ke konci zápasu si domácí vytvořili veliký tlak. Zahrávali tři TK z nebezpečných vzdáleností okolo vápna a v poslední minutě se s přispěním naší váhající obrany dočkali i vítězné branky v podání Tichého 3:2.

Domácí předvedli aktivní hru s dostatkem důrazu a pohybu i bez míče. Bylo na nich vidět, že už hrají svůj šestý přípravný zápas.