sokol-vrany.cz > Přípravka - další trénink v pondělí 1.dubna od 15 hodin

Přípravka - další trénink v pondělí 1.dubna od 15 hodin

26.3.2013

I přes sychravé počasí s teplotou kolem nuly proběhl první trénink, kterého se zúčastnilo deset "statečných" malých fotbalistů.

Další tréninky jsou naplánovany na Velikonoční pondělí 1.dubna od 15 hodin a na středu 3.dubna od 16 hodin.

Doufejme, že už bude tepleji :)

trenéři

Pe&Pa&Ra

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Cestou španělského velkoklubu FC Barcelona se rozhodlo vedení našeho klubu. Cílem je v horizontu 15 let poskládat naše A mužstvo čistě ze svých odchovanců:)

První únorový víkend tak vyslalo na základní trenérský kurs (licence C) čtveřici Libor Urban, Patrik Šubrt, Radek Hájek a Pepa Bauer. Ten byl vedený Mgr. Zdeňkem Srbou, profesionálním trenérem mládeže Pražského fotbalového svazu, který společně se svými hosty předával cenné rady, jak pracovat s těmi nejmenšími. Hodiny teorie byly doplněné i praktickými cvičeními. Tam si mohl své fotbalové umění vyzkoušet Radek Hájek třeba se synem bývalého reprezentanta Radka Bejbla, který se kurzu také účastnil.

Zatímco Libor zůstává u týmu dorostu, tak zbývající trio se začne věnovat přípravce.

Samozřejmě to není primárně o Barceloně, ale hlavně o tom přilákat děti ke sportu.

foto archivfoto archiv
Soubor: