sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2011-12 > Hostouň - Vraný A 1:4

Hostouň - Vraný A 1:4

1.4.2012  16:30
1.A třída 19.kolo

Po velice slušném kolektivním výkonu si vezeme zasloužené tři body z Hostouně. Ta kromě pěkných míčů, se kterými se hraje Liga mistrů a několika nevybíravých zákroků nepředvedla zhola nic.

branky : Falout (pen.) - Hlaváček, Šplíchal !!!, Maliňák, Galbavý

poločas 0:1 / ŽK 4:3

sestava : Šplíchal - Beneš, Matoušek, Prágl, Zelenka (87.Kala) - Kubík, Rainer, Maliňák, Hlaváček - Abrham (83.Bauer), Galbavý

připraven : Lowe

Bez zraněného Kalíka a Urbana (na odchodu do Chomutova) začali domácí v první minutě rohem, který Rainer odvrátil. V 7.min nepřesně střílel Maliňák. Běžela 16.minuta, když Tomáš Kubík vybojoval v rohu hřiště aut. Beneš vhodil na Abrhama, ten se lehce zbavil Seidla a nacentroval míč na volného Hlaváčka, který ho nekompromisně poslal do domácí branky - 0:1 ! Poté se převážně bojovalo o střed hřiště a vyložené šance diváci neviděli. Nekvalitní terén také kombinační hře nepřál. Ve 31.min po rohu Zelenky střílel vedle Kubík. Krátce nato domácí rychlík Onu Nsii se zbavil Prágla a Hlaváčka a jeho nebezpečný centr odvrátil až Matoušek. Ve 38.min další snaha domácích o vyrovnání a Faloutův centr prosvištěl naším malým vápnem! Ve 42.min zakončil pěknou kombinaci Hlaváček. Bohužel nad branku domácího Zacha. Pak hvizd rozhodčího Divílka poslal týmy do kabin na poločasovou pauzu.

Po změně stran uběhly pouhé tři minuty, když Onu Nsii vletěl do našeho vápna a Matoušek mu ve skluzu ukopl míč. K překvapení všech vranských se ale pískala penalta! Tu s jistotou proměnil Falout - 1:1. V 53.min po TK Zelenky hlavičkoval Matoušek nad. V 55.min zápasu startoval z přilehlého ruzyňského letiště Boeing 777-300 letecké společnosti Emirates (viz foto). To pravděpodobně zaujalo oba domácí stopery včetně brankáře Zacha a tak výkop našeho gólmana Šplíchala skončil přes celé hřiště k překvapení všech v síti! - 1:2. V 58.min obral domácí o míč Abrham, posunul na Hlaváčka, ale tomu chyběl v zakončení důraz. V 60.min po TK Zelenky opět závar před domácí brankou, ale bez gólového efektu. V 68.min zahrávali naopak trestný kop z 20ti metrů domácí, ale Šplíchal si se skákajícím míčem poradil. Z následného dlouhého výkopu našel Galbavého, který střílel nad. V 71.min domácí v šanci po trestném kopu a hlavičku domácích musel vytěsnit na roh Šplíchal. V 74.min Abrham vybojoval ve středu hřiště míč, posunul na Galbavého, který krásně uličkou prostrčil na rozeběhnutého Maliňáka. Libor s šancí naložil zkušeně a střelou pod padajícího Zacha rozhodl utkání - 1:3. V 75.min s chutí hrající "Galboš" přešel přes dva hráče a neštastného Zacha prostřelil počvrté - 1:4. Frustrovaní domácí na to odpověděli dvěma ŽK za ostré fauly Buranta a Falouta. V 78.min Galbavý při další návštěvě hostouňského vápna otře svojí střelu o pravou tyč. V 89.min se pokusil překvapit z TK Maliňák, ale jeho krásnou střelu pohotově Zach vyrazil na poslední roh utkání. Po jeho rozehrání odpískal sudí konec a hráči mohli jít poděkovat věrným fandům.

Příští týden přivítáme tým z Velké Dobré, který porazil Tuchlovice 2:0.

Pokud by měl někdo zájem o více informací k jednomu z největších letadel, které létá do Prahy, může se podívat zde

foto ze zápasu zde

zajímavost : Během zápasu odstartovalo z pražského letiště 38 letadel.

(VD&jmb)

naše obrana fungovala bezchybně - kromě rozhodčím darované penalty hostoňské do ničeho nepustilanaše obrana fungovala bezchybně - kromě rozhodčím darované penalty hostoňské do ničeho nepustila
naše obrana fungovala bezchybně - kromě rozhodčím darované penalty hostoňské do ničeho nepustila