sokol-vrany.cz > Změny v kádru

Změny v kádru

16.7.2017

Změny v kádru

Jak už to obvykle po skončení sezóny bývá, dochází k hráčským přesunům. Zde je aktuální seznam hráčů, kteří v našem klubu skončili nebo naopak přišli.

Vzhledem ke sloučení dvou mužstev dospělých do jednoho týmu (nikoli zrušení B týmu, jak to někteří "pochopili") a posunu z vyšší soutěže do nižší se někteří hráči rozhodli, že ještě chtějí hrát vyšší soutěž a tak došlo k dohodě o jejich uvolnění popř. využili volného přestupového období. Míra Prágl se rozhodl odejít z důvodu časově náročné stavby domu.

přišli :

Jan Paluba (r.1996) - TJ Sokol Mšec

odešli:

Pepa Fujdiar -  SK Baník Libušín

Tomáš Hadač - Sportovní klub FK Chlumčany

Martin Kaválek - TJ Sokol Nové Strašecí

David Chaloupka - AFK Tuchlovice

Míra Prágl - TJ Sokol Černiv

Kamil Klempt

Tomáš Novák bude větší část sezóny studovat v zahraničí a tak s ním také nemůžeme počítat.

Všem bychom chtěli tímto poděkovat za odvedené výkony a popřát jim hodně sportovních úspěchů ve (staro)nových klubech.

Samozřejmě ještě může dojít k dalším přesunům. O těch vás budeme informovat.