Zachrání se okres?
Jak dopadne náš tým v této sezoně ?

sokol-vrany.cz > Zápasy > Dorost > sezóna 2012-13 > Hředle - Vraný U19 3:5

Hředle - Vraný U19 3:5

21.10.2012  10:15
Soutěž
U19 - 1.A třída 9.kolo

Povinné vítězství s trochou adrenalinu v druhém poločase.

Soubor:hredle_-_vrany_u19.pdfPopis:

krátké ohlédnutí trenéra týmu Libora Urbana

" Teď se směji a až do 88. minuty jsem byl pořád v klidu, ale od kontaktního gólu se mi pěkně třásli nohy. Poločasová rošáda, kdy čtyři staří borci byli nahrazeni těmi mladšími a méně zkušenějšími nás body nakonec nestála. To zaplať pánbůh. To by mě asi kluci rozkousali. Každopádně musím říct, že i po tom, co mě chtěla pani Urbanová uškrtit, si za tímto střídáním stojím, a když situace bude odpovídat tomu, aby si dostatečně zahráli všichni hráči, jelikož všichni jsou poctivý, udělám to znova. Kdy jindy by už měli sbírat minuty, než když vedete 3:0 v poločase navíc s posledním týmem tabulky. V neděli se nesla také informace (zřejmě od nějakého pozorovatele utkání), že to byl prokaučovanej zápas. Prokaučovat zápas je možný, já si ale myslím, že když se vyhraje, neříká se tomu zápas prokaučovanej. Tři důležité body a to, že hráli všichni připraveni hráči nejméně poločas, to je to, co mě zajímá a z čeho mám dnes radost."

foto ze zápasu zde

pozn. webmastera : Naše redaktorka Renata neměla v den zápasu umaštěný objektiv, ale v Hředlích opravdu vládlo typické podzimní počasí se silnou mlhou.

sezóna 2012-13

Okresní přebor    2019/20