sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2012-13 > Tuřany - Vraný B 2:2

Tuřany - Vraný B 2:2

20.4.2013  17:00
III.třída sk.A 18.kolo

Poprvé v sezóně vybojoval náš B tým bod na půdě soupeře.

Zápas začal náš tým mírnou převahou a většinou se hrálo na polovině domácích. V 10.min se z vápna zastřeloval Honza Liška. O minutu později Bauer z trestného kopu obstřelil zeď, ale domácí Průcha byl na místě. Ve 13.min jsme nepomohli při dorážce Tomášovi "Löwikovi" a domácí šli do vedení - 1:0. V 15.min si postavil míč zhruba z 20m Tomáš Beránek a propálil hodně děravou zeď domácích a srovnal tak na - 1:1. Ve 38.min se zranil Honza Liška a na jeho místo nastoupil Tomáš Kubík. Hned ve 44.min se po pěkné nahrávce Hniličky a sklepnutí Bauera dostal sám před brankáře, ale netrefil míč ideálně a nechal Průchu vyniknout. Ve 44.min po trestném kopu a održeném míči vystřihl pěkné nůžky "Berka", míč se dostal k Bauerovi, ale ten z velkého úhlu trefuje nad.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s odhodláním vstřelit další branky a odvézt všechny body. Dobrý základ tomu dal v 53.min Tomáš Kubík, když nádhernou ranou z 25m nedal Průchovi šanci - 1:2. V 65.min se podařilo domácím vyrovnat, když se po naší ztrátě ve středu hřiště dostal k míči domácí hráč a z levé strany prostřelil Tomáše - 2:2. O čtyři minuty později předvedl pěknou individuální akci Jirka Vébr, ale jeho střela končí na rohu. Poté se ještě vyznamenal "Löwik", když famózním zákrokem vytlačil míč směřující do šibenice naší branky! Remíza tak byla spravedlivým výsledkem sobotního utkání.

V příštím kole zajíždíme v sobotu pro body do Zlonic :)