PartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartnerPartner

sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2012-13 > Zlonice - Vraný B 3:0

27.4.2013  17:00
Soutěž
III.třída sk.A 19.kolo

Na suverénní Zlonice jsme nestačili.

V 8.min neuhlídal Bauer domácího Nováka a ten otebřel po rohu skóre - 1:0. Ve 20.min zazvonila tyč naší branky! Jinak jsme dokázali držet s domácími krok. Ke konci prvního poločasu mohl vyrovnat Tomáš Kubík, ale se zakončením dlouho váhal.

Druhý poločas začal naší obrovskou šancí na vyrovnání. Láďa Šafner vyslal Jirku Vébra, ten postupoval v tandemu s Bauerem sám na brankáře, ale zvolil střelu, kterou mu domácí brankář zneškodnil. V 54.min kopají domácí penaltu po střetu "Löwika" s Taušem. Tomáš ale Demeterovi pokutový kop kryje! V 63.min utekl po pravé straně domácí hráč a předložil před branku Demeterovi, který se tentokrát nemílil - 2:0. V 73.min se vyznamenal Tomáš Löwe, když dokázal čelit nájezdu dvou domácích hráčů! V 78.min Bauer posunul na Jirku Vébra, který centrem našel bráchu Ondru, který z voleje trefuje břevno domácí svatyně. V 85.min domácí Vimr parádně trefuje šibenici naší branky a uzavírá skóre zápasu 3:0.

sestava : Löwe - Kabourek, Linhart, Beránek, Plzák - Šafner, Vébr O., Kubík, Liška - Vébr J., Bauer

střídali : Samuel