sokol-vrany.cz > Zápasy > B tým > sezóna 2012-13 > Žižice - Vraný B 6:1

Žižice - Vraný B 6:1

11.5.2013  17:00
III.třída sk.A 21.kolo

Tenisovým výsledkem jsme odjeli ze Žižic spráskaní jak psi.

Utkání pro nás nezačalo příliš dobře. V 6.min si na vymyšlený trestný kop naběhl domácí hráč a pohodlně předskočil Honzu Lišku - 1:0. V 9.min na druhé straně po centru Koryty nepřesně hlavičkoval Bauer. V 16.min vyrovnal Kubík, když křižnou přízemní střelou z vápna nedal domácímu brankáři přiliš šancí. Ve 21.min mohl Tomáš přidat druhou branku, ale těsně minul. Ve 25.min domácí z poloviny hřiště rychle rozehráli nepřímý volný kop, zatáhli míč po lajně a centr našel domácího borce - 2:1. Dvě minuty nato je pro nás ještě hůř. Podobná akce jako u druhého gólu a prohráváme 3:1. Poté si začal hladit své ego hlavní rozhodčí Mareš a začal tasit jednu ŽK za druhou. Výlučně na naše hráče za protesty proti stylu řízení. Soustředili jsme se více na mluvení s arbitrem a zapomněli bránit. Výsledkem byl čtvrtý gól po rozehrané standardce - 4:1.

Druhý poločas byl z naší strany o poznání lepší. V 52.min Kubík pěkně střílel, ale domácí brankář na brankové čáře chytil. V 72.min domácí pomezní zastavuje akci, která s ofsajdem neměla nic společného. Asi použil výklad pravidel ragby, že přihrávka nesmí jít dopředu. Takže ze slibné akce nebylo nic. V 80.min připravil střídající Martin Plašil šanci pro Fojta, ale ten střelu z vápna přesně neuklidil. Z následného útoku domácí hráč bez problémů zvyšuje na 5:1. Poslední slovo měli opět domácí, když jsme jim naším nedůrazem dovolili potupný šestý gól v naší síti.

Ukázalo se, že venku zahrát neumíme. Pokud se k tomu přidá nedisciplinovanost podnícená podivným stylem řízení ve stylu "Já jsem pánem na hřišti", tak z toho bývá hromada žlutých karet a nechuť ke hře samotné. Kdyby raději rozhodčí přijel na zápas včas a nechal hrát obě mužstva stejně, bylo by to více ku prospěchu.