sokol-vrany.cz > A tým > Archiv > sezóna 2016-17 > Jesenice - Vraný A 4:7

Jesenice - Vraný A 4:7

17.6.2017  17:00
1.A 30.kolo

Po dlouhých sedmi zápasech vezeme body z venku. A rovnou tři.

Bylo to sice z Jesenice, která je bznadějně poslední a která byla odsouzena k sestupu dlouho před koncem soutěže.

V základu se objevil trenér týmu Pepa Fujdiar a vedl si skvěle (to měl navíc v nohou páteční zápas staré gardy!). V 77.min ho vystřídala další stará větev, "Bakero", který byl jediným náhradníkem.

sestava : Kolumbič - Fujdiar ml, Fujdiar st., Prágl, Kalous - Hadač, Kaválek, Holas, Novák - Chaloupka, Urban

Vstup do utkání se nám povedl, běžela 3.minuta a k odraženému míči se dostal Novák a špičkou zasunul 0:1. Hosté ale v 15.min Kuchtou vyrovnali 1:1. Ve 30.min sklepnul Urban míč pro Kaválka a ten bombou propálil domácího Detka 1:2. Vzápětí měl kapitán týmu obrovskou šanci, ale místo zakončení přihrával a gólem akce neskončila. Domácí nehráli špatně a hrozili především Brožkovými kolmicemi do otevřené obrany. Naštěstí to domácí zazdili nebo Mario pochytal.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s cílem přidat třetí uklidňující branku. Nejdříve další tutovku spálil Urban, ale hned nato se po dlouhém výkopu Kolumbiče krásně trefil Novák 1:3. Domácí ale Mrázem vzápětí vstřelili kontaktní branku na 2:3! Odpověď přišla z kopačky Urbana za dvě minuty, když se v rozmezí minuty dvakrát trefil 2:4 a 2:5. Kuchta snížil na 3:5, ale Hadač krásnou akcí zakončenou gólem zvýšil na 3:6. V 67.minutě Novák zkompletoval hattrick 3:7 a divokou přestřelku uzavřel Vošahlík v 74.minutě - 4:7.

Zakončili jsme tak sezónu vítězstvím po nepovedeném domácím zápase s Hostomicemi.

Soubor:30_jesenice-vrany_zapis.pdfPopis: